2752
2734
عنوان

خانم هاییکه که قراره ای وی اف کنید بیاین با هم تبادل نظر کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 192217 بازدید | 888 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الی جون دکترت کیه چقدر خوبه سریع کارها رو انجام می ده من برای انتقال جنین دو ماه بعد وقت دادن که تاره برم دستور دارو بگیرم که از اون موقع هم دو ماهی می گذره تا انتقال انجام بشه تازه منفی هم که بشه برای میکرو بعدی می افته اونور سال
اینطوری هم که پیش بره موهام رنگ دندونام می شه
2731
الی جون من هم سر بارداری اولم کم کاری تخمدان داشتم یعنی pco داشتم که باعث میشد پریودام خیلی دیر به دیر و خیلی کم بشه ولی بعد که لاپاروسکوپی کوتر کردم با یک دوره اچ ام جی پیش دکتر ال یاسین باردار شدم اون هم وقتی که اصلا فکرش رو هم نمی کردم دکترم میگفت چون استرس و دلشوره نداشتی و بهش فکر نمی کردی نتیجه گرفتی امیدوارم تو هم جواب بگیری من الان بیمارستان صارم میرم برای میکرو ولی اینجا ندیدم کسی به این مرکز بره البته معتقدم خدا خودش باید بخواد بنده وسیلست
شادی عزیز نمیشه بگی چون هیچکس نتیجه نگرفته منهم نمیگیرم ولی من خیلیها رو دیدم عملشون موفقیت امیز بوده توکلت به خدا باشه و همیشه پیش خودت بگو که من بزودی مامان میشم و امید داشته باش همونی میشه که بهش فکر میکنی در ضمن کجا میخوای انجام بدی و تقریبا چقدر هذینش میشه اگر دوست داری بگو ؟
سلام من دیروز عصر اولین روز آمپولام بود. فوستیمن و مونوپور.از هر کدوم سه تا . یک دونه هم سوپر فکت. تا یک هفته باید بزنم بعد 24 برم فکر کنم برای سونو اندازه گیری تخمک ها ..دکتر منم خانم دکتر معینی هستش.

سلام من دیروز عصر اولین روز آمپولام بود. فوستیمن و مونوپور.از هر کدوم سه تا . یک دونه هم سوپر فکت. تا یک هفته باید بزنم بعد 24 برم فکر کنم برای سونو اندازه گیری تخمک ها ..دکتر منم خانم دکتر معینی هستش.

سلام. منم با دارو حامله نشدم. 4 ساله منتظرم. مشکلم رشد نکردن تخمکام بود. بعضی هم میگفتن یایسگی زودرسه. یا میگفتن تخمدانات مقاوم به درمانه و ...خلاصه برای گرفتن تخمک اهدایی اقدام کرده بودم توی ابن سینا نوبت داشتم. که یه روز رفتم پیش معینی. اونم سوپر فکت داد با شبی 4 تا منوپور و شبی 5 تا فوستیمون .با کلی هزینه! 13 آبان تو رویان ازم یه تخمک 20 گرفتن .واقعا عجیب بود. بعدم 16 آبان جنینو گذاشتن برام حالا هم تو استراحتم مثلا! تا 27 آبان آزمایش خون بدم. تو رو خدا دعام کنین جوابم مثبت باشه. چون دیگه تخمک ندارم.امیدوارم همتون نتیجه بگیرین بچه ها. من از رویان راضی بودم.کلا هزینه اش برام تا حالا 3200 با دارو هام دراومده.

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
سلام من هم نزدیک 16 تا سوپر فکت زدم و الان 3 روزه دارم اچ ام جی میزنم ولی امروز خیلی خیلی زیر دلم درد میکنه نمی دونم چرا ممکنه کیست درست شده باشه چون الان روز 4 پریودمه برای تخمک گذاری خیلی زوده اگر از شما کسی هست که این حالتها رو داشته باشه لطفا بهم بگه یا راهنماییم کنه برای پی درد دارم
راستی اتی جون خیلی خیلی برات خوشحال شدم امیدوارم با همین ی دونه هم نتیجه بگیری چون یکی از دوستهام با ی تخمک هم باردار شد و الان ی پسر 6 ماهه داره ترو خدا استراحت کن حیف نیست این همه سختی و هزینه الن استراحت نکنی سر خودت رو با دیدن فیلم و اینترنت و صحبت با بقیه گرو کن تا بهش فکر نکنی و روزت هم زودتر بگذره مارو هم از احوالت بی خبر نذار منتظریم خبر خوش بهمون بدی و بخ توکل کن و امیدوار باش
آتی جون بهت تبریک می گم . خدا را شکر که تا الان همه چی خوب بوده. حتما با توکل به خدا و انرژی مثبت و استراحت خوب ، نتیجه می گیری. ما رو از حال و احوال خودت بی خبر نزار عزیزم. من هر روز اینجا چند بار سر می زنم.
سیما جون دکترت کیه؟ داروهای من با تو فرق داره. من از 17 سیکلم سوپرفکت زدم . تا چهارم پری . بعد دوباره رفتم اینبار بهم همون سوپرفکت رو با دوز کمتر+فوستیمون 3 عدد در روز+اچ ام جی 3 عدد در روز بهم دادند. الانم روز آخر پری هستم. دوشنبه آینده که می شه 24 آبان دوباره باید برم احتمالا برای سونوی اندازه گیری فولیکولام.

بچه ها جون به هیچکد.م از شما ازمایش انتی مولرین ندادند قبل از ای وی اف اخه به من دکترم داد خیلی بالا بود جوابش گفت اول باید لاپرا کنی بعد ای وی اف بشی میخواستم بدونم به شماها هم دادن این ازمایشو یا نه
سلام چشم عسلی عزیز به من که این ازمایش رو ندادند بقیه رو نمی دونم البته مشکل هرکسی بدن هرکی با کس دیگر فرق دارشما مشکلت چی بوده ؟
شیرین جون من بیمارستان صارم پیش دکتر شفیقیان میرم دو از دو ستام پیش این خانم دکتر نتیجه گرفتند منهم رفتم اونجا تو هم زیر دلت درد میکنه ؟ کی عمل داری راستی فوستیمون کاراییش چیه ؟