2733
2734
عنوان

چرا تو خونه زایمان میکنید،چرا به جای پیشرفت پس میرید

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 43 پست
غ لط کرده ک بچه دار شده کسی که شعور و سوادش در همین حده باید بچه عقب مونده هم‌داشته باشه پول زایما ...

نه عزیزم پول هم دارند شغل خوب هم دارند . فقط خل شدند . ب بچه واکسن نمیزنند میگن این ها شیمیاییه . اینم نشدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم پول هم دارند شغل خوب هم دارند . فقط خل شدند . ب بچه واکسن نمیزنند میگن این ها شیمیاییه . ای ...

خدا این کشور و از دست این جماعت بی سواد نجات بده

کاش همشون برن افغانستان زندگی کنن بخدا ک اونجا کاملا مناسب روحیه و اخلاق ایناست

آره منم چندوقت پیش تاپیک یکی از کاربرا رو دیدم داستان زایمان در خانه نوشته بود و خانم مشهدی بود اگر ...

شبنم شاهرخی بلاگر معروف هم دخترش رو چن سال پیش توی وان آب گرم وسط خونش در کنار شوهرش با کمک ماما و تیم‌پزشکی دنیا آورد خیلی ام گرونه اون جوری. در واقع دکتر و تیمش رو میارن خونه بجا اینکه برن بیمارستان. این مدل زایمان خیلی حرفه ایه فرق داره با زایمانای قدیم که بی امکانات توی خونه بود من فک کردم منظور اسی اون مدل زایمانای بی امکانات و غیر اصولی.

🌱
2731
البته من نذیدم اما مگه بیمارستان ها جای خوبی ان؟تو شهر ما تو ده روز گذشته 6نوزاد تو بخش nicu با دلای ...

شهرکرد رو میگید و من هم خوندم و متاسف شدم 

ولی یعنی باید تو خونه زایمان کرد 

چرا این هایی ک تو خونه میزان و ...تا ب مشکل حاد میرسن میرند بیمارستان 

بشینن تو خونه یا برن تو قوطی عطاری هاشون یه علف بجورند بخورند 

شبنم شاهرخی بلاگر معروف هم دخترش رو چن سال پیش توی وان آب گرم وسط خونش در کنار شوهرش با کمک ماما و ت ...

بله دقیقا ی ادم بی سواد 

چهار ماه رفته دوره دیده 

دو تا کتاب ایا خونده .

داره پول میگره این کارو میکنه

اون که شما میگین پروانه طبابت داره 

حالا هر کجا

میتونه از علم و دانشش استفاه کنه

شهرکرد رو میگید و من هم خوندم و متاسف شدم  ولی یعنی باید تو خونه زایمان کرد  چرا این های ...

یکی از اقوام زن برادرم هم چند وقت پیش چون دکترش اجازه سزارین با کیسه آب پاره شده را نداد حین زایمان مشکل واسش  پیش میاد و خون به مغزش نرسید و حالت نیمه فلج شد و در آخر نموند بچه بیمارستان هم عاری از خطر نیست طب سنتی یعنی روش سنتی قدیم که بیمارستان نبود همون قابله حاذق خیلی کارآمد بود

اللهم صل علی محمد وآل محمد
یکی از اقوام زن برادرم هم چند وقت پیش چون دکترش اجازه سزارین با کیسه آب پاره شده را نداد حین زایمان ...

اون مال دوره خودش بوده

اگه سزارین نباشه چند درصد مادر میمیره .

همون هایی ک سر زا میرفتند .

پس اصلا این و نگید 

اون مال دوره خودش بوده اگه سزارین نباشه چند درصد مادر میمیره . همون هایی ک سر زا میرفتند . پس اصل ...

به نظر من یکی که از بیمارستان میترسه حتما دلیلی داره و اصلا شما نمیتونید قضاوتش کنید و اون شخص اونجوری فکز‌میکنه نه مثل شما دلیل نداره همه مثل هم فکر کنن

اللهم صل علی محمد وآل محمد