2733
2734
عنوان

سیسمونی پسر کوچولو موچولوی ما

| مشاهده متن کامل بحث + 3295 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامی جون میشه بگی از کجای بازار خریدی عزیزم ؟
خواهش میکنم راهنماییم کن اخه من بیشتر کارامو خودم باید انجام بدم وکسی نیست زیاد کمکم کنه واسه همین نمیتونم با این حاملگیم زیاد بگردم.ادرس مغازه ها رو میخوام لباس -تخت و کمد- کالسکه و بقیه
عزیزم میدونم توقعم زیاده ولی اگه این لطفو بکنی ممنون میشم
تخت و کمد دل آوران . تهران پارس . راسته سیسمونی فروشگاه الیت
کالسکه هم بازار راسته سیسمونی بگی نشونت میدن
لباس ها هم از همون جا
خورده ریزم از جاهای مختلف بیشتر از پونک و آریا شهر

خدایا هیچ وقت فراموشت نمیکنم......
مامان شیما جون توی جمهوری یه پاساژ هست که ماله سیسمونیه یه عالمه چیزهای ناز داره اسمش رو فراموش کردم ولی بری جمهوری بهت آدرس می دند بهار هم چیزهای قشنگی داره. مامی جان قدم نو رسیدت مبارک امیدوارم به دل خوش تک تک وسایلش رو استفاده کنه...
یه جایی خونده بودم که وقتی یه نفر زیادی عاشق یه نفر باشه بیشتر از این که بگه دوستت دارم میگه مواظب خودت باش!!!
2706