2733
2739
سلام خواهرای گلم.راستش من نذر سفره ابوالفضل دارم حالا میخوام مبلغ سفره رو بریزم به حساب محک برای بیماران سرطانی میخوان بدونم این کارم درسته؟؟ اصلا قبول هست ؟
عشق من همسرم
ثمره عشقم پسرم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم جایی خوندم مادر اینقد گردن فرزندش حق داره ک اجازشو میتونه بده با بهت ببخشه در اینصورت میتونی نذرتو تغییر بدی ب مادرت بگو نذرتو بهت ببخشه تا بتونی پولشو جای دگ خرج کنی
2740
ببین عزیزم اگر صیغه نذر رو به عربی یا فارسی گفته باشی نذر بهت واجب میشه اونم دقیقا همونجوری که تو صیغه گفته باشی... و گرنه برات واجب نیست و مستحبه انجام بدی صیغه نذر اینه: لله علیّ که فلان کار رو انجام بدم یا بر من واجب است برای خدا اگر فلان چیز اتفاق افتاد فلان کار رو بکنم
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
خب پس شما مثل اکثر مردم صیغه نذر رو نخوندی...واجب هم نیست. حالا خودت اگه دوست داری به همون محک کمک کن. خدا قبول میکنه التماس دعا عزیزم
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
2706