2733
2734

پیج برای خودش می‌خوام نه بخاطر مردم که بعدها بدم دست خودش یه جور یادگاری ولی می‌خوام اصولی بزنم چند تا سوال داشتم الان پنج سالشه برای لحظات اول زندگیش هم عکس بزارم ؟ یا از سن الانش شروع کنم؟ باز بزارم یا خصوصی 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

۵ سالگی؟ پیج اینستاگرام؟🙂 خطرناک نیست؟

اسمم تندره.16 ساله.( سن فقط یک عدده🚬😄) تندر زنه یا مرد؟ فقط میدونم اینقدری تستوسترون داره که هیچکدوم نباشه🥶🗿فقط گریه کن قلبم💔 نذار آتیش بگیرم:)...سَمِعَ الله لِمَن حَمِدَه🍭 محصل هستم و هنوز فارغ التحصیل نشدم🥴🌺 اگر بتونم کمکت میکنم دوست قشنگم🦋         از کجا معلوم شاید جنسیت واقعی م اونی نباشه که داخل بیوم زدم😉😉 پس اگه یوقت به سوالی جواب دادم، دلیل بر جنسیتم نیست🥺 درخواست دوستی، لایک، ریپلای بزنید، خوشحال هم میشم( یچیزی بگم خالی نباشه)                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نکن زنداداشم این اشتباه رو انجام داد دختره شد ۱۰سالش دیده بودن که چیزای خوبی سرچ نکرده ومشکلساز شد دختر من تازه وارد ۱۸سال شد والان باباش بهش اجازه داده پیج بزنه ولی خودش قبول نکرد میگه برا دوستام اتفاقای خوبی نیفتاده

کلا عکس بچه تو‌مجازی زیاد گذاشتن رو‌نمیپسندم.

بجاش مثلا یه آلبوم عکس بزرگ بزن هر هفته یا هرماه عکس قشنگگ قشنگ ازش بگیر و تو‌خونتون نگهدارید تا بزرگسالیش.

بازم خوددانی چندتا پیج این مدلی پیدا کن ببین چجوریه

آهاا راستی مبارکههههه❤

هرچه مرا تبر زدند زخم نشد جوانه شد🧡🌱
2738