2752
2734

زیاد ولی انگار نمیتونست چیزی بگه. ولی اغلب حالش بد بود...😢🥺

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالش بد بود و انگاری پشیمون بود از کاری ک کرده...

❤به وصالت.... که مرا طاقت هجران تو نیست🥺🥺اگه میخوای رتبه های برتر کنکور امسال رو ببینی باهاشون هم صحبت بشی کافیه وارد نی نی سایت بشی. اینجا همه پزشک و معلمن بدبختشون فقط منم
2731
زیاد که میگی یعنی آدمای زیادی دور و برتون خودکشی کردن؟ 

متاسفانه اطرافم زیاد خودکشی کردن. تو ده سال اخیر حدود 7-8تا🥺

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...
بعد چند وقت خوابشو دیدین. یعنی با گذشت زمان خدا نبخشیده بودش؟ 

راستش اون کسی ک فوت کرد سال ۹۰ب رحمت خدا رفت فک کنم دو سه سال پیش اومد خوابم

ولی یه مورد بود ک خودکشی نبود لومد خوابم حالم خییییلی بد شد

❤به وصالت.... که مرا طاقت هجران تو نیست🥺🥺اگه میخوای رتبه های برتر کنکور امسال رو ببینی باهاشون هم صحبت بشی کافیه وارد نی نی سایت بشی. اینجا همه پزشک و معلمن بدبختشون فقط منم
چرا خودکشی کرد. چند سالش بود. 

خب من نمیدونم ولی بیشترشون افسردگی داشتن. پسرداییم. دختر عموم. دوتا از داییام(دایی حق نه) یکی از خانواده درجه یکم...فامیلا شوهرم امسال یه دختر خدود ۲۰ساله.

اینا که گفتم همشون تو رنج ۲۰_۴۰سال بودن

خب من نمیدونم ولی بیشترشون افسردگی داشتن. پسرداییم. دختر عموم. دوتا از داییام(دایی حق نه) یکی از خان ...

خوب نمیدونی به خواب کسی رفتن یا نه؟ انگار ارثی بوده 

کاشکی یه جمله بود که معجزه میکرد
همشون به خواب آدما اومده بودن.؟ چرا خودکشی کردن. چند ساله بودن

خب من از بقیه خبر ندارم. ولی یه شب که پسر داییم خودکشی کرد و خاکش کردن شبش خواب اون عضو خونوادمو دیدم که پایین تر مزارش اون پسرو خاک کرده بودن. خیلی حالش بد بود و میگفت پاهام دارن میسوزن و خیلی ناراحت بود. انگار از خاک کردن پسر داییم پیشش ناراضی بود. جفتش هم دختر عموم خاک کردن که اونم خودکشی کرده...

چرا حالت بد شد . 

یکی از اشناهامونو بخاطر یه علتی اعدام کردن. جوان بود ۲۷ساله.. قتل اینا نبود. بگم تعلیق میشم.... 

اومد خوابم به من یه لیوان شربت داد گفت اینو بخور. اینجا ک نتونستم بهت برسم ولی بیا پیشم.... ب مادرش گفتم.. گفت قرار بود بیایم خواستگاریت🥺🥺

2706