2733
2734
عنوان

عجیب ترین شوک فرهنگی که تو خونواده همسر دیدین چی بوده🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 43 پست
جاریم ته مونده بشقاب همه را میریزه تو قابلمه برمیداره.حالم بهم خورد دبگه خونش چیزی بخورم حتی عدای تف ...

منم فقط خونه مادرم غذا میخورم هیچ جا چیزی نمیخورم فقط چای اونم بدون قند.

خیلی دروغ راست میکنن تو حرفاشون و به شدت اهل حفظ ظاهرن. مادر و دختر باید بعد از ازدواج هم چسبیده باشن بهم و خیلی زیاد در ارتباط باشن. حتی خرید خونه هم مادرشوهرم و خواهرشوهرم باهم میرن نه با شوهراشون😑🙄

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینکه سفره رو تمیز نمیکنن همینجور با نون و خورده غذاها و چربی ها مچاله میکنن یخچال رو باز کنی پر از میوه های کپک زدس و روغنی که ریخته شده  و چربی خشک شده سینک پر از لک تو کابینت سوسک فرشا قهوی ای شده ولی خیلی احساس تمیزی میکنن

مادرشوهرم بااینکه وضع شون خیلی خوبه گل زعفران میاره تمیز میکنه واسه مردم حالا تا اینجاش که عیبی نداره ولی از روی زعفرونا برمی‌داره بعد که زیاد شد واسه خودش میفروشه طلا می‌خره تازه مکه هم رفته اهل نماز و روزه هم هست موندم اون دنیا باید چجوری جواب خدارو بده

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ

خانواده شوهر منم میلیونر زاغه نشینن همشم واسه اینکه توی چشم نباشن!!!! میتونست الان پسرشون بهترین بازار رو واسه کارش داشته باشه!!! 

خیلی باشخصیت و انسانن و متواضع ولییییی اصلااااا بروز نیستن بعضی وقتا تقلید میکنن و بزور میخان ادای ادمای بروز رو در بیارن ک من میدونم همش تقلید کردنه اصلا ب دلم نمیشینه خیلی از کاراشون.. واسه چیزای بی ارزش هم تقلید میکنن ن‌ چیزی ک خوب و تاثیر گذار باشه توی زندگی..

هوففففف🤕

ترک هستن بینشون عادی این‌چیزا

باز شروع شد 

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
اینا یه نمونش بود من خونشون چیزی نمیخورم غذا به زور میخورم چند قاشق... بعد وضعیت مالی عااااااالی معر ...

خانواده های سنتی خیلیاشون اینطورین. متاسفانه مال و اموال رو فقط رو هم میذارن برای نسل بعد