2752
2734
عنوان

برندگان مسابقه آرزوهات رو نقاشی کن

| مشاهده متن کامل بحث + 2150 بازدید | 55 پست
سلام  الان دوساله مشکل داره و همش میگید معلوم نیست کی درست بشه ، واقعا یکی نیست رسیدگی کنه ؟&n ...

شماره ای که عضو بودین قبلا و رمزشو یادتون رفته و میزنین برای بازیابی کد نمیاد رو تو خصوصی بدین و اسم مستعار کاربری رو بفرستین برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام من رمز کاربری قبلیم رو فراموش کردم ، هرچی شماره رو میزنم و کد تایید هم میاد ، اما هی میگه کلمه ...

سلام نی نی یار عزیزم لطفا این مشکل منو پیگیری کنید @niniyar_3    الان بیشتر از یساله کاربریمو نتونستم برگردونم ، رمزمو فراموش کردم ، وقتی برای بازیابی شمارمو وارد میکنم کد میاد ، اما میگه کلمه عبور اشتباهه

@niniyar_3    

خصوصی شماره رو بفرستید

برای حذف تاپیک ۱ مورد  لینک خصوصی رو به پی وی (پیام خصوصی) niniyar_1 ارسال کنید