2733
2734

چقدر دلم شکست

فقط با خوندن چند صفحه اول فهمیدم ای داد بیداد کجای کاریم ما. 

همه کاربرا بدون اطلاع از وضعیت اون خانوم قضاوتش کردن و لازم دونستن این اقا قیدشو بزنه وچ بدتر ک اون خانوم مطلقه س و یه بچه داره!! شماکه از هیچی این اقا خبر ندارین چجوری همه حقو ب ایشون دادین که فقط ۲۳ سالشه!!! مگه شما همینایی نیستین که تا تقی به توقی میخوره سریع گارد میگیرین و میگین فقط طلاق!! 

مردا فلانن و بهمان. الان چی شد!!! مگه ی زن مطلقه دل نداره 

حق زندگی دوباره نداره. ینی چوب یه انتخاب اشتباه رو ی عمر باید پس بده ک مبادا بعد طلاقش همچین برچسب هایی بش زده نشه.حرف برا گفتن زیاده ولی حقیقتا دلم شکسـت. 

خدایااا ابروی مارو دست بندهات نده نوکرتم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوصفحه اولشو خوندم

اینم در نظر بگیر ک اون خانم بخاطر بی پولی ، ب این آقا نه گفته 

الان ک این آقا شرایطش اوکی شده اومده

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...
2731
بخدا هر دختر دیگه ای ام بود همین کارو میکرد😑😑

عجیبه 

ب خانم حق می دین بخاطر بی پولی قید عشق رو بزنه

ولی ب آقا این حق رو نمیدین ک چون انتخاب اول خانم نبوده ،الانم قیدش رو بزنه 

درواقع اینجوره ک اون خانم بخاطر پول آقا برگشته وگرنه چیزی تغییر نکرده 

💚اللهم عجل لولیک الفرج💚خدا یار باشد دشمن هزار باشد....همه هست آرزویم که ببینم از تو رویی ...
من دوصفحه اولشو خوندم اینم در نظر بگیر ک اون خانم بخاطر بی پولی ، ب این آقا نه گفته  الان ک ا ...

مطمعنا صرفا جهت بی پولی این اقا نبوده. از کجا معلوم شوهر اول اون خانوم پولدار بودن. بعضی از کاربرا دستشون درد نکنه راهنمایی کردن ک خانوم دنبال منفعت خودشه. بابا مگه هضم پروسه طلاق تو سن کم با یه بچه به همین راحتیه ک انقدر راحت نشستیم به قضاوت همدیگه.  

2738

من با احترام به دختره حق میدم 

سختی کشیده ، بچه داره ، شاید خانواده اش تشویق کردن ازدواج کنه و شرایط رو تو خونه براش سخت کردن تا به خواستگارش جواب بده ، تو بارداری بهش خیانت شده ، غصه خورده ، طلاق گرفته 

با همه اینا تازه ۲۰سالشه

من واقعا ازش طرفداری میکنم و به نظرم خیلی دختر قوی به نظر میرسه به نظرم  این آقای اسی لیاقتشو حتی نداره😒

بره با ی دختره دیگ بهتره ،