2733
2771

دخترم يكسالشه 

بشدت شيطون و فضووول 

همين يكساعت پيش يه لحظه سرمو برگردوندم كله ملق زد از روي مبل 😭😭 قلبم از ديدن اون صحنه وايستاد 

خدا رحم كرد بهم

اصلا آروم و قرار نداره 

نميدونم چكار بايد كنم ديگه 

يه غذا نميتونم بخورم 🙂 

جديدانم ياد گرفته ساعت خوابش دير شده نميخوابه مغز من آروم شه 

نه دعواش ميكنم و نه سرش داد ميزنم 

اما از درون در حال فروپاشي ام 🥲

خيلي باهاش بازي ميكنم خيلي وقت ميگذرونم اما بازم ميخواد بازي كنه فقط بازي و فضولي 

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•

اول راهی

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

پسر من دقیقا همینه از نوع بی خوابش🤦‍♀️🤦‍♀️

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهییی عزیزم

بچه ها الان کلا همه شیطون شدن منم یکی مث تورو دارم 

چندبار فقط دست پاش سوختن

چند بار تاید ریکا برداشته خورده

چندین بار سرش اینور اونور خورده صورتش زخم شده

یبار از پله ها انداخت پایین خودشو لبش کامل تا گوشش چاک خورد ولی خداروشکر ردش نموند

خیلی شیطونن در کل

من هفته ای دوبار میبرمش خونه بازی اونجا انرژیش تخلیه کنه الان بهتر شده نسبت ب قبل

الا دوسالشه

دخترررر قشنگم جوری بزرگت میکنم که هیچوقت نگی کاش پسر بودم...❤️تو تنها رفیق مامانی تو این دنیا پس زود بزرگ شو که مامانی خیلی تنهاس🖤نی نی دومم تو راهه دعا کنید سالم باشه❤️
در طول روز یا اصلا نخوابون یا نهایت ۱ساعت بخوابون

نميخابونم 🥲🥲🥲 بيداره همش 

مثل خودم كم خوابه 

توي اين سن بايد ١٧ ساعت بخوابن براي رشد 

اماااا كووووو 

به زور ١٠ ساعت بخوابه 

همش وزنش پايينه

دختر من ۲ و نیم سالشه به معنای واقعی کلمه بریدم😩🤐 به تازگی لجبازی یاد گرفته هرکاری میگم نکن میگه دوست دارم میکنم بذار راحت باشم قشنگ به مرز جنون میرسم از دستش و گاهی میرم تو دستشویی گریه میکنم که فشار روانیم کمتر بشه اونو کتک نزنم یه موقع 

الهییی عزیزم بچه ها الان کلا همه شیطون شدن منم یکی مث تورو دارم  چندبار فقط دست پاش سوختن چن ...

بخدا همه اينكارارو ميكنم 

كلا متخصصشم گفت نسبت به همسن و سالاش شيطون تره 

يك هزاروم كاراشو نگفتم اصلا 

مغزم درد ميكنه 🥲🥲🥲

مغزت وقتی میترکه که بره زرد چوبه برداره خالی کنه وسط قالی بره آرد و آب رو تو کاسه قاطی کنه محصول به دست اومده رو خالی کنه وسط آشپزخونه بره خونه مادر بزرگش برداره وسط روسری که تازه خریده رو قیچی کنه😬🤐😬بازم بگمم

چقدر حسرت  به دلیم‌ 
2706