2733
2764

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

نیازی نیست عزیزم مصرف روغن رو پایین بیارین و به جای چربی اشباع  مواد طبیعی  روغن زیتون و ...

تو خونه ما همش سرخ کردنی و فست فود طرفدار داره من ناچارم غذام رو جدا کنم و دو جور غذا بپزم،ولی واقعا نمیدونم برای خودم چی بپزم که هم سالم باشه و هم کم چربی

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید

فقط تخم مرغ و برنج نخور

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .
ماهی رو چطور کبابی میکنید که خوشمزه بشه؟

ماهی متوسط مثل ماهی سفید،ماهی غزل یا غزل آلا رو از کمرش باز کن قشنگ داخلشو بشور بعد نمک بزن و چپش کن که آبش چکیده شه....حشو یا مایه مثل اول  دوتا پیاز و با چند حبه سیر خوردکن ،همراه گشنیز خورد شده ،زردچوبه،نمک،تمرهندی هسته گرفته،یکم رب انار همشو‌قاطی کن بزار رو گاز تا آبش کشیده شه و‌غلیظ بشه ... بعد شکم ماهی رو پرحشو کن و ماهی بزار توی توری وبزار رو منقل یا داخل فر بزار پشت ماهی قشنگ پخته شه بعد روش کن که کامل کبابی بشه ...بسی خوشمزه میشه... ماهی کبابی خوزستانی

توخیانت تنهاچیزی که اهمیت نداره دلیلشه
ماهی متوسط مثل ماهی سفید،ماهی غزل یا غزل آلا رو از کمرش باز کن قشنگ داخلشو بشور بعد نمک بزن و چپش کن ...

ممنون گلم،کمر ماهی کجاس؟ما از بغل برش میدیم 

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
2706