2752
2734
عنوان

دارم دق میکنم تو این خاک غریب کجا برم ....خسته شدم....خدایا کجایی

| مشاهده متن کامل بحث + 6560 بازدید | 123 پست
سلام دوستان حالتون چطوره ...ممنونم از نظراتون....همه تاپیکو دوباره خوندم تنها تنیجه این بود که جواب نده کوتاه بیا.....قهر کن و کم محلی.باید بگم همه این راه ها رو امتحان کردم اما انگار اخلاقش اینه.....درست بشوو نیست.......حالا هم که گفتم مثل همیشه حرف زد و اشتی کردیم و معذرت خواهی هم کرد اما چی کار کنم دوباره تکرار نشه؟ یه چیزی بگم من خودمم هم اعصابم خراب شده خودم میفهمم الکی گیر میدم و بد حرف میزنم اونم بدتر میکنه مثلان به من میگه لحن حرف زدنت بده......مثلان بچه رو دارم میخوابونم یه دفعه صدا تولید میکنه یا یه چیزی رو طدا میده منم سریع عصبی میشم و با لحن بدی میگم .......هیسسسسسسسسسسس یا اه لعنتی یا.............................. نمیدونم چی کار کنم به خدا دست خودم نیست دوست دارم خوب باشم اما انگار تو خونه موندن داره خل میکنه منو....اخه به خاطر بچه باید امسال رو خونه بمونم..........

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پونه من از حرفات فهمیدم که احترام متقابل در شما از بین رفته شما هم به او بی احترامی می کنی اون احتمالا عصبیه وقتی عصبی میشه حرفهایی میزنه میدونم سخته مثل اون نشی و تو رفتار طبیعی داشته باشی ولی برای داشتن زندگی آرومتر ارزشش را دارد که یک مقدار روی خودت کار کنی اون زمینه دعوا و پرخاشگری را دارد و حتی از رفتارش ناراحت هم نمیشود و یک چیز عادی شده و سریع هم فراموش میکند شما رفتار سنگین ، محترمانه و سنجیده داشته باش و یک مسئله دیگه اینکه اون از ته دل از یک چیزی توی رابطتتون ناراحت و اون مهارت گفتن را نداره سعی کن متوجه شوی از چه ناراحته بعد اینکه اعصاب خودت و شوهرت را تقویت کن رفتار اونرا تکرار نکن چون باید تو با اون فرق داشته باشی.
سبحان ربی و بحمده و استغفر ربی و اتوب الیه
2731