2733
2734
عنوان

از دست مامانم خسته ام زنگ زده منت کشی مادر شوهرمو کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 18 پست
خدا شفاشون بده همچین پدر مادرایی رو💔

من باهاش کنار اومدم...بهرحال مامانمه

هرموقع میخواد خاطرات بدش بیاد تو ذهنم سریع ب خ بیاش فک میکنم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم خانوادم گفتم شوهرم کتکم میزنه گفتن حتما کاری میکنی میزنه حق داره مگه چیه کتک دیگه مردا میزنن 

اومدم جداشم مامانم برگشت گفت ج نده چرا انقد باگوشی معلوم نیست چیکارمیکنی اگه به شوهرت میرسیدی اینطور نمیشد خیلی چیزا ترجیح دادم برگردم به شوهر نکبتم تا خانواده اینطوری 

بزور شوهرمون دادن طلاقم خواستم بگیرم اینطور کردن 

بعدالان هیچکی جرعت نداره به زنداداشم بگع بالا چشت ابروعه منم مامانم میگم برامن نامادری بودی برااون مادر حلالت نمیکنم 

منم خانوادم گفتم شوهرم کتکم میزنه گفتن حتما کاری میکنی میزنه حق داره مگه چیه کتک دیگه مردا میزنن&nbs ...

کامل نگفت ج ن  ده ولی حرفاش همین بود که با کیایی انقد بدبختم بودم 

هرچند خانواده سوهرمم پر کرده بودن  ج ن ده اس خدا لعنتشون کنه خدا به زمین گرم بزنتشون