2737
2734

سلام دوستان

متاسفانه چندماه هست که مامانم درگیر سردرد های عصبی شدید و طولانی مدت هستند، چندتا دکتر رفتیم و هیچ نتیجه ای نگرفتیم. کسی متخصص خوب شیراز سراغ داره بهمون معرفی کنه. 

ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

دکتر فرهاد عمادی هم خوبه و فقط بیمارهای میگرنی رو ویزیت میکنه من چند ماهه زیر نظرشم خوب بوده

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2740
شما هم برای سردرد زیرنظرشون هستین؟ 

من بیمار کنسری هستم گاهی اوقات سردرد شدید میگیرم البته ربطی به کنسرم  نداره ولی ایشون رو بین بهتریهای شیراز بهم معرفی کردن من پیششون میرم.کلا مورد تایید کمیسیون پزشکی بودن 

دکتر فرهاد عمادی هم خوبه و فقط بیمارهای میگرنی رو ویزیت میکنه من چند ماهه زیر نظرشم خوب بوده

ممنون عزیزم

لطف کردین. شما اطلاع ندارید نوبت هاشون زود گیر میاد یا نه؟ 

ممنون عزیزم لطف کردین. شما اطلاع ندارید نوبت هاشون زود گیر میاد یا نه؟ 

اره عزیزم یه روز قبل از اینکه برید میتونید تلفنی نوبت بگیرید.

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

حتی اگه همونن روز که تماس گرفتید هم مطب شلوغ نباشه برا همون روز بهتون نوبت میدن

2706