2733
2734
عنوان

ادامه عمل جراحی کوچک کردن سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 452741 بازدید | 6028 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واااااااااااااااااااای آویشن!چقدر خندیدم!!!!!!!!
خودمم لاغرم اما دو تا سینه دارم اندازه کله فیل
نه عمل دوش ندالم بیخیال چند گفتن دیگران شدم
واقعا هرچیزی متعادلش خوبه
منم لباسامو باید با کاپ بپوشم
2728
چرا نگین و مریم 40 نمیان من دق کردم بابا اخه این همه سوال دارم
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برش و حکاکی لیزری (نمد،چرم،چوب،ام دی اف،پلکسی، طلق و ...) لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: 09904793758 کانال ما: Avijehlaser@ 
2738
فعلا که خدارو شکر مشکل خاصی نیست انشالا تا هفته دیگه که پانسمان و باز کنم ببینم چه شکلی و چه جوری کلا روز شماری میکنم واسه باز کردن پانسمان
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برش و حکاکی لیزری (نمد،چرم،چوب،ام دی اف،پلکسی، طلق و ...) لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: 09904793758 کانال ما: Avijehlaser@ 
عزیزم به من گفت برو تو حموم بذار خیس بخوره پانسمان ها بعد اروم بکن گفت نیاز نیست بیای مطب
بابا چه عجب مردم دپ شدم دیگه نگین جون بی زحمت اول میل تو چک کن برات پیغام گذاشتم ثانیا راجب پانسمان میخوام ببینم شما خودت کندی تو حموم بعد اگه اره چی کار کردی اسیب به بخیه هات نخوره
می می های من اوکی هستن
تقریبا یک ماه از عملم می گذره و بعد از اینکه شروع به زدن کرم سیکالفیت کردم تقارن سینه هام خیلی خوب شده
تقریبا از هفته سوم، ورم سینه ام کم و کمتر شد و نسبت به روزای اولش یه سایز کوچولوتر شد
خیلی خوشگل و مرتبه و جای بخیه هام هم روز به روز بهتر می شه
بچه ها من واقعن واقعن از کار طاهری راضی هستم و می خام بهتون بگم معطل نکنید
زودتر برید و برای عید حالشو ببرید
2706