2733
2734

بچه من اصلا علاقه به درس نداره دوست نداره بشینه انجام بده کند مینویسه و میخونه و هر چی میخوام باهاش کار کنم علاقه نشون نمیده البته منم خیلی دعواش کردم میترسم زده شده باشه چکار کنم الان ۸ سالشه کلاس دومه 

خدایا شکرت واسه همه نعمت هایی که بهمون بخشیدی ممنون

امشب تکالیفشو انجام نداد گفت صب مینویسم صب هم اخه باید یک ساعت زودتر بیدارش کنم بنویسه میگه مدرسه نمیرم الانم خوابم میاد  منم تو دفترش برای معلمش نوشتم بازی میکرده مشقاشو ننوشته خودتون باهاش برخورد کنین گفتم میگی معلمت امضا کنه بیاری بی خیال گرفت خوابید

خدایا شکرت واسه همه نعمت هایی که بهمون بخشیدی ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم از معلم بخواین برخورد جدی داشته باشند و مدتی شما زیاد خودتون رو در امور درسی دخالت ندید و برایش ساعت بذارید بگید من تا ساعت 8میتونم راهنمایی وکمکت کنم بعد از اون کار ندارم و 10 هم باید بخوابی اگر باز هم نتیجه نگرفتید از معلم بخواید به شما برگه بده و دانش آموز رو به مرکز اختلالات ارجاع بده اونجا مشاورین زیادی هست که میتونن به شما کمک کنند البته خودتون هم میتونید بگردید و وپیش یک مشاور خوب ببرید مطمئن باشید نتیجه میبینید

معلم کلاس اول هستم هر سوالی داری میتونی بپرسی 📝📝📝📝✏✏✏✏
2738