2752
2734
عنوان

♥️😍دعائي ني ني سايت ها معجزه ميكنه بيايين ٤٠ نفر بشيم♥️😍

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 78 پست
دعاکنیدمادرم حالش خوب شه واین کارلعنتی تموم شه بگیدمامان نیلوفراسم خودشونمیتونم بنویسم 

«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»

انشالله مامان نيلوفر جان حالش خوب خوب بشه 

التماس دعا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای سلامتی پدر و مادرت و حاجت رواییشون حمد خوندم ان شاالله خدا گره از کارشون باز کنه لطفا برای حا ...

انشالله تو همين ماه حاجت روا ميشن 

التماس دعا 

2731

بچه ها تروخدا برای منم دعا کنید😭یه مشکلی برای کارای فارغ التحصیلم پیش اومده که اگه حل نشه نمیتونم برم دانشگاه لطفا دعا کنید برای منم انشاءالله هرچی از خدا میخواید بهتون بده😭😭💞💞

شاید عجیب باشه رفیق:) ولی من بدترین ظلم هایی که در حقم شده بود رو بخشیدم!آخه میگن تو بنده ی خدا رو ببخش تا خدا هم تو رو ببخشه😊خیلی کار سختی بود میدونی💔اما من امید دارم که خدا در قبالش بهم نگاه میکنه؛)من امید دارم که کمکم میکنه تا به هدفم برسم💪🏻من امید دارم که خدای مهربون و قشنگم دستمو میگیره تا باعث لبخند مامان بابام بشم❤️من امید دارم که بهمن ماه وارد دانشگاه میشم به لطف و رحمت خدا😍میدونی رفیق!من به خدا قول دادم که با موفق شدنم دست همنوعان خودمو بگیرم🤝🏻 (دوست مهربونم میشه  لطفاً برای رسیدن به هدفم و ورودم به دانشگاه بهمن ماه دعا کنی؟🦋✨) تاپیک مربوط به زبان انگلیسی رو مطالعه کنید😁✌🏻
سلامتی امام زمان سلامتی خودم و خانواده م مرسی ازمحبتتون عزیزم لطفا لطفا لطفاویژه برام دع ...

انشالله خوشبخت و اخر و عاقبت بخير ميشن 

التماس دعا 

حدیث دعاکنید ازدواج خوبی داشته باشم و خوشبخت و عاقبت بخیر بشم

انشالله خوشبخت و اخر و عاقبت بخير ميشين 

التماس دعا 

2706