2733
2734

سلام بيايين هر ارزو و حاجتي دارين بنويسيد و واسم هم دعا كنيد شك نكنيد حل ميشه 

پدرم اسمش منصور يك زمين خريد شركتي 

شريكي نمياد تقسيم كنه 

يك خونه هم خريده به شكايت خورده و خالي نميكنه صاحب خونه قبلي 

دل پدر و مادرم خون 

دعا كنيد حل بشه تا اخر اين ماه انشالله 

انشالله هيچ كسي غم و غصه را تو چهره پدر و مادرتون نبينيد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دعاکنیدمادرم حالش خوب شه واین کارلعنتی تموم شه بگیدمامان نیلوفراسم خودشونمیتونم بنویسم 

یادمون باشه باشکستن دل دیگران خوشبخت ترنمیشیم کاش بدونیم اگ دلیل اشک کسی شدیم دیگ بااون طرف نیستیم باخدای اون طرفیم
2740
به نیتتون صلوات فرستادم...شما هم به نیت شفای مادربزرگم صلوات بفرستین...اجرتون با صاحب الزمان💜

«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»

انشالله سلامتي كامل بدست بيارن التماس دعا 

سلامتی امام زمان

سلامتی خودم و خانواده م

مرسی ازمحبتتون

عزیزم لطفا لطفا لطفاویژه برام دعاکن..شمادلتون پاکه لطفا برام دعاکنین ...دعا درحق دیگران زودتر اجابت میشه

من طلاق گرفتم..لطفا دعاکن ب زودی بایک فردعالی ازدواج کنم و انتخاب عاقلانه ای انجام بدم و واقعا این دفعه خوشبخت بشم ک پدر و مادرمم خوشحال بشن ک خوشبخت و عاقبت بخیر شدم

دعا کنید با قیمت بالا قرارداد ببندم حقوقم زیادشه

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖

[QUOTE =313061098]اسمم زهرا هست برای سلامتی جسمی وروحیم دعا کنید  دعا کنید گوارشم سالم باشه خیلی دلم میخواد سالم ...[/QUOTE]

«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ» انشالله صحيح و سلامت ١٢٠ سال زندگي كنيد 

التماس دعا 

برا منم دعا میکنین:/💜

میشه دعا کنین منم ی سری خواسته هامو که محدودیت ها رو ازم میگیرن بدست بیارم؟ ممنونم💜من ی دختر ۱۸ ساله ام😎 پرانرژی و شاد😁  حال همه رو خوب میکنم،انرژی مثبت😅 بهم میگن مغرور جذاب😎از آن آدمایی که از دور مغرور و یکمی اخموَن اما وقتی هم صحبت میشی دلنشینن و تفکرت کلا عوض میشه😍زندگی و مطالعه📚،کمک به دیگران و هر چی که دل آدما رو شاد میکنه☺خیلی دوس دارم😍😇 دوسدارم همیشه تو تحصیل موفق باشم تا به هدفی که دوس دارم برسم و دل مامان بابام رو شاد کنم😍  میشه برای رسیدن ب خواسته هام ی صلوات بفرستی🥺❤  ممنون میشم ازت🙏🏻😇   ان شاء الله همیشه حال دلت خوب باشههه💚
2706