2737
2739

کم پیش میاد در مورد تاپیکای پربازدید تاپیک بزنم مگر اینکه واقعا برام عجیب باشه مثل همین یکی 

این خانومی که مادرشوهرش جلوی جمع بهش گردنبند طلا کادو داده الان میخواد پسش بگیره  

بعد کاربرا میگن نه پس نده و فلان بیسار و آبروی مادرشوهرتو ببر 😐😐😐😐 

در اینکه کار مادرشوهرش خیلی زشته شکی نیست ولی استارتر و اون کاربرایی که بهش گفتن تحت هیچ شرایطی گردنبندو پس نده یعنی واقعا اینقدر شخصیت و غرور خودشونو بی ارزش میدونن که بخوان با پس ندادن گردنبند  سطح خودشونو پایین بیارن ؟ 

بازم میگم کار مادرشوهرش واقعا زشته که بخواد کادو رو پس بگیره ولی به نظر من یه آدم نرمال که واسه خودش و غرورش ارزش قائله هیچ وقت کادویی که صاحبش ناراضیه و از ته دل نداده رو به زور نگه نمیداره 

با پس ندادن گردنبند فقط خودشو تا سطح مادرشوهرش پایین میاره و گدا نشون میده  😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من باشم پس نمیدم یک شری ب پا میکنم بیفته گ خوردن یا تهش ضایش میکنم مهمونی میگیریم و پس شمیدم تا دفه دیگ از این غلطا نکنه. یعنی چی خودشیرینی کرده جلو مهمونا و الان میاد میگ پس بده. 

مخالفا ریپ نزنن حوصله بحثم ندارم

2738
چرا عروس باید کادوی سرعقد رو پس بده

وقتی مادرشوهرش اینقدر گدا و بی چشم رو هست با پس ندادنش فقط داره خودش و غرورشو له میکنه 

واقعا کادویی که صاحبش بخواد پسش بگیره تو به زور نگهش داری و پسش ندی چه ارزشی داره واقعا ؟

منم بودم پس میدادم ولی دیگه هیچ کادویی ازشون قبول نمیکردم 

دقیقا 

یه آدم نرمال که غرورش براش مهمه همین کارو میکنه به نظر من 

کسی که به زور بخواد کادو رو نگه داره فقط ثابت کرده که خودشم مثل مادرشوهر پولکی و همونقدر بی ارزشه

واقعا باور کردید صب یکی تاپیک زددروغه تاپیک قبلیاشو ببینید رفتم دیدم ۱مهر گفته دوماه دیگه عروسیمه بعد الان گفته کادوسر عروسی از طرفی تابستون گفته باردارم کاربرا مچشو گرفتن تاپیک و قفل کرد وگرنه کدوم مادر شوهری میاد این کارو کنه یه عمر زخم زبون برا پسرش خره 

وقتی چیزی داده شده دیگه مال خودش نیست که بخواد پسش بگیره حالا میخواد طرف شاه باشه یا گدا

شما فقط دارید جنبه مالیشو در نظر میگیرین

بحث اینکه مال خودش هست یا نیست الان مطرح نیست 

بحث اینه که من فکرشو هم نمی تونم بکنم وقتی یکی میخواد کادو رو پس بگیره آدم اونقدر خودشو سر یه گردنبند تحقیر کنه و پسش نده

واقعا پس ندادنش چیزی جز این نیست

واقعا باور کردید صب یکی تاپیک زددروغه تاپیک قبلیاشو ببینید رفتم دیدم ۱مهر گفته دوماه دیگه عروسیمه بع ...

منم حس کردم تاپیکش دروغ باشه ولی بیشتر از کاربرایی که گفتن پس نده و حاضرن سر پول اینقدر تحقیر بشن تعجب کردم

منم حس کردم تاپیکش دروغ باشه ولی بیشتر از کاربرایی که گفتن پس نده و حاضرن سر پول اینقدر تحقیر بشن تع ...

اخه ب نظر من کلا یه همچین قضیه ای دور از عقله مادر شوهر کادوبده بعد پس بگیره برا این که بره دبی خب چه کاریه نمیخاد نمیداد ارهواقعا اگه راستم بود من جا عروسه بودم میبردم طلارو پرت میکردم تو صورتش 

اخه ب نظر من کلا یه همچین قضیه ای دور از عقله مادر شوهر کادوبده بعد پس بگیره برا این که بره دبی خب چ ...

میگم منم به محض اینکه تاپیکشو خوندم حس کردم داستانش تخیلیه ولی حتی اگر واقعی باشه منم دقیقا گردنبندو تو صورتش پرت میکردم و دیگه هم هیچ کادویی ازش قبول نمیکردم 

2706