2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میری داخل سایت روی اعلام نتایج میزنی مشخصات و وارد میکنی 

کدوم سایت؟ سایت سنجش یا مای سنجش؟ من مای سنجش میرم اصلا رمزی ندارم، از من رمز ورود میخاد، قبلا هم توی این سایت مای سنجش ثبت نام نکردم، بازیابی رمز هم میزنم قبول نمیکنه، گزینه ای به اسم ثبت نام نکرده ام هم نداره که ثبتنام کنم و رمز بگیرم

کدوم سایت؟ سایت سنجش یا مای سنجش؟ من مای سنجش میرم اصلا رمزی ندارم، از من رمز ورود میخاد، قبلا هم تو ...

سنجش برو دیگ

رمزت یادت نیس؟

دقیق وارد کن اطلاعاتو 

اگ رمز یادت نیس بساز یکی 

اره سایت سنجش و باز کن برو قسمت سراسری نوشته اعلام نتایج بعد روش میزنی مشخصات میاد ک وارد میکنی

رمز ندارم آخه، رمزو باید چجوری بگیریم؟ مگه همون صفحه ای که تابعیت و کدملی میخاد نیس؟

2740
چرا همون صفحس بزن بازیابی رمز عبور قبلا ک ثبت نام کردی رمز نساختی براخودت؟

نه آخه کجا باید رمز میساختم؟ثبت نام کردم شماره پرونده و پیگیری به من داد فقط

بزن روبازیابی یه کد فکر کنم ب گوشیت باید بیاد بعد یه رمز دلبخواهی درست کن وارد شو

میزنم کد میده ،رمزم میزارم ،دقیق هم میزارم ولی قبول نمیکنه چرا؟ یعنی انتخاب رشتم کامل نبوده و مشکلی داشته؟

نه آخه کجا باید رمز میساختم؟ثبت نام کردم شماره پرونده و پیگیری به من داد فقط

من خودم ثبت نام کردم براهمون رمز خواس

پس خودت یساز کاری نداره ک 

@Aaa13891389مثلا اینو بزار رمزت یاخودت بساز

میزنم کد میده ،رمزم میزارم ،دقیق هم میزارم ولی قبول نمیکنه چرا؟ یعنی انتخاب رشتم کامل نبوده و مشکلی ...

نه گلم حتما رمزی ک مزنی درست نیس

باید همه حروف باشه

چرا قبول نمیکنه؟

2706