2737
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879244 بازدید | 47873 پست
و اینکه من تا دوماه باید روزی دوتا پردنی بخورم ولی بهم نگفتن که چجوری باید دارو رو قطع کنم و کی اقدا ...

دوتا پردنیزولون یعنی دوتا ۵ میلی گرم؟ شما روزی ۱۰ میلی گرم پردنی میخوری؟

دکتر من هم گفته روزی ۱۰ میلی گرم پردنی باید بخورم ولی گفت با مثبت شدن بیبی چک شروع کنم و گفت تا پایان ۱۲ هفته.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوتا پردنیزولون یعنی دوتا ۵ میلی گرم؟ شما روزی ۱۰ میلی گرم پردنی میخوری؟ دکتر من هم گفته روزی ۱۰ می ...

اره عزیزم روزی ۱۰ میلی به من گفته دوماه بخور قبل اقدام بعد افدذم کن ولی من روز ۴۰ قرصم میوفته تو روزهای تخمک‌گذاریم میخواستم ببینم اقدام کنم و قرص رو تا روز ۶۰ ام بخورم و یا اینکه باید ۶۰ روز کامل بخورم قطع کنم که باید تا پریود بعدیم صبر کنم 🧐

2728
چرا قربونت ولی استرس دارم برای سرم که یه موقع اگه تا اون موقع نیومده باشه چیکار باید بکنم کسی هست بر ...

نگران نباش عزیزم دکتر نیمه اردیبهشت برمیگرده اگر هم قبل برگشت دکتر باردار شدی برو پیش دکتر فروتن بگو بیمار دکتر رزاقی هستی برات داروهایی که دکتر گفته تجویز میکنه

اره عزیزم روزی ۱۰ میلی به من گفته دوماه بخور قبل اقدام بعد افدذم کن ولی من روز ۴۰ قرصم میوفته تو روز ...

من نمیدونم تا کی بخوری بهتره، ولی میدونم دوستانی که پردنیزولون مصرف کردند یهو قطع نکردند.

راستی دکترت گفته توی بارداری هم مصرف کنی؟

2738
من نمیدونم تا کی بخوری بهتره، ولی میدونم دوستانی که پردنیزولون مصرف کردند یهو قطع نکردند. راستی دکت ...

دقیقا منم شنیدم که نباید یهو قطع کرد نگران شدم زنگ زدم مطب به منشی میگم چیکار کنم از دمتر بپرس میگه گفته باید دوز دارو کامل بخوری دیگه بقیه سوالمو جواب نداد اره گلم تو بارداری هم هم پردنی دارم هم سرم هم انوکسا  کاش کسایی که دارن دوتا میخورن و شرایطشون مول منه بیان راهنماییم کنن

سلام دوستان عزیز من پارسال یک سقط داشتم به خاطر تشکیل نشدن قلب جنین در هفته ۸ که تو ۶ هفته مونده بود ...

ارجاع میدن به دکتر فروتن شما پیش عارفی هم میتونی وقت بگیری از الان  ولی رزاقی خرداد برمیگرده 

چرا قربونت ولی استرس دارم برای سرم که یه موقع اگه تا اون موقع نیومده باشه چیکار باید بکنم کسی هست بر ...

آره عزیزم، من ازشون پرسیدم نبودین، ببرم کی برام بنویسه گفت دکتر فروتن.

وقتی خدا از پشت دستهایش را روی چشمانم گذاشت از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.....
میتونم بپرسم شما چند تا سقط داشتین و زیر نظر کدوم دکتر هستین 

من سه تا داشتم و زیر نظر دکتر رزاقی هستم.

وقتی خدا از پشت دستهایش را روی چشمانم گذاشت از لای انگشتانش آنقدر محو دیدن دنیا شدم که فراموش کردم او منتظر است تا نامش را صدا کنم.....
2706