2737
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879438 بازدید | 47878 پست
سلام عزيزم لطفا بگيد مشكل شما چي بود؟ و درمان دكترشركت براتون چي بوده و چه داروهايي داشتيد؟ خواهش ...

فقط بچه هاامیدداشته باشیدبه لطف خدا.انشالله به زودی همتون جواب بگیرید به لطف خدا.من یادمه اولین بارکه پیش دکتر شرکت رفتم.28اسفند بود.خدامیدونه چه حالی داشتم.شب عیدهمه دنبال خرید.من یه بغض خاصی داشتم اون روزها.ولی خداراشکر که جواب گرفتم والان دخترم سه سالشه.انشالله شماهم به زودی نی نی تون رابغل میکنید.

عزيزم صفحات قبلوبخوني كلي دراين مورد توضيح داديم حرف زديم متوج ميشي

عزیزم من فرصت نمیکنم همه صفحات رابخونم.یه سوال دارم.شماها پردنیزولون راقبل بارداری شروع کردید یابه محض باردارشدن؟من توبارداری قبلی قبل بارداری میخوردم.اماایندفعه که رفتم دکترزنان برای بچه دوم گفت بعدبارداری بخوری کافیه.الانم دوباره باردارم وهمه داروهارامیخورم.ولی تودلم آشوبه.میگم نکنه بایدقبل بارداری شروع میکردم.خیلی پشیمونم که دوباره پیش دکترشرکت نرفتم.اینجا کسی بوده که بعدبارداری داروهاش راشروع کنه وجواب هم بگیره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دکترم دکترموحدی بود که نظردکترشرکت راقبولداشت.دکتر اخوان هم همینطور.شنیدم دکترحقیقت هم آشنایی دار ...

ممنون عزیزم از راهنماییت ، من دکتر رزاقی تهران میرم ، از دکتر شرکت نتونستم نوبت بگیرم ، بنظرم برا بارداری دوم باز پیش موحدی برو من قبلا مریض دکتر فتوحی بودم اصلا راضی نبودم خیلی هم پولکی و سهل انگاره، موحدی خیلی دقیقتره، انشالله بارداری راحتی داشته باشی عزیزم

2731

بچه ها من دارم از اول تایپیک رو میخونم الان صفحه 97 هستم ، بنظرتون چرا به همه میگه هیستو باید بیش ، به من گفت لایه داخل رحمت خوب نیست واسه بارداری، گفتم خوب شاید بخاطر اینه که تازه سقط کردم ، گفت به هر حال باید بررسی بشه ، گفتم میشه اصفهان این عمل رو انجام بدم گفت نه خودم انجام بدم بهتره ، خیلی استرس دارم ، میگم نکنه لارم نباشه ، آخه خیلیا پیش دکتر شرکت نتیجه گرفتن اصلا نشنیدم بگه باید هیستو بشی

ممنون عزیزم از راهنماییت ، من دکتر رزاقی تهران میرم ، از دکتر شرکت نتونستم نوبت بگیرم ، بنظرم برا با ...

وای عزیزم موحدی خیلی معطلی داشت ومطبش درهم برهم بود.توبارداری ازبس بهم استرس داد پیشش نرفتم.شماازدکترفتوحی چیزی دیدی؟آخه چندتا ازآشناهامون که سقط داشتن پیشش رفتن وجواب گرفتن.

2740
الان هفته 5.اما برای بچه دوم.دکترشرکت دقیق نگفت.فکرکنم ایمنی.

سلام

من مرتب ميخوام پيام بزارم نميشه 

خانم گل شما سرم هم تزريق كرديد؟

اگر فقط با هپارين و پردنيزولون مشكلتون حل شده خوب دكترزنان هم ميتونه براتون بنويسه 

ولي بازم بنظر من پيش شركت هم بريد چون باردارها كه فوري ويزيت ميكنند 

ممنون از جوابتون ❤️❤️

راستي دكترموحدي و حقيقت اصلا آشنايي ندارم باهاشون ولي دكترفتوحي ازشون شنيدم 

خدایاشکرتتتتت 😍😍
سلام من مرتب ميخوام پيام بزارم نميشه  خانم گل شما سرم هم تزريق كرديد؟ اگر فقط با هپارين و پر ...

نه عزیزم.سرم نزدم.اتفاقا دکترفتوحی بهم پردنی .آسپرین انوکسوپارین داده.ولی بعدازباردارشدن.حالاتودلم آشوبه میگم نکنکه بایدمثل بارداری قبلم قبل بارداری پردنی راشروع میکردم.

عزیزم من فرصت نمیکنم همه صفحات رابخونم.یه سوال دارم.شماها پردنیزولون راقبل بارداری شروع کردید یابه م ...

ببين عزيزم كورتن پردنيزولون خوردن روال داره

نسبته به رنج سلولاي جنگدس cdماركرا

دكترماطبق اوناتجويزميكنه اگه بالاي ماكزيمم باشن قبل بارداري هشت هفته هفته اول روزي ٤تا هفته دوم روزي سه تا ازهفته سوم تا پنجم روزي دوتا ازهفته پنج تا هشتم روزي يكي وقطع بعداجازه اقدام اثرش تاشش ماه

اونايي كه ٤تايي شروع كردن توبارداريم دارن تا تايم مشخص خودپزشك

اونايي كه cdماركراشون متوسط رنج هشت هفته روزي دوتا دارن وتوبارداري ندارن

دكترما سرم  اي وي اي جي هم تجويزهم ميكنه بازم بسته به رنج ازمايشات شخص داره چمقدار چنددوره نيازداشته باشه

من ايمني cdماركراچون بالاي ماكزيمم بود وضعيتشون داغون هم قبلش داد هم حين بارداري هم سرم داشتم

بالاخره مامان شدم🤱🏻
2706