2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 885174 بازدید | 47953 پست
میشه نظرتون رو درمورد آزمایشای من بدین 

Apca باید زیر 10. درصد باشه ازمایشات خودم رو دیدم تو رنجش اینجور زده

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین
دوستان من ار بی بی چک استفاده کردم یه خط پر رنگ ویه خط کمرنگ هست بنظرتون مثبت هست یا منفی؟ کسی تجرب ...

عکسشو بزار

خدا جونم ...برای تو غیر ممکنی وجود نداره.                  خدایا حسرت شنیدن کلمه "مامان"رو تو دل هیچ زنی نزار ....الهی امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من بدون برنامه ریزی دوباره باردار شدم...بدون هیچ دارویی قبلی برای ایمنی....اینقد دستپاچه بودم که دوش ...

خوش به حالت خواهر خودت باردار میشی....نگران نباش دارو میدن مگه سابقه ایمنی و انعقادی داری ؟

شما ایمنی کدوم فاکتور مشکل داشتی ؟  چند ماه قبل اقدام خوردی پردنی و روزی یکی؟

من تو ایمنیا فقط تو یه فاکتور آنتی اسپرم،اونم یه موردش مشکل داشتم،بقیش اوکی بود

از دوماه قبل اقدام روزی یکی خوردم پردنی رو

2731
عزیرم الان شما بارداری ؟  امیدی هست با این اوضاع باردار بشم؟

اره

به باردار شدن ربط نداره که!باردار ک میشیم.ولی موندنش بستگی به این داروها داره دیگه.انشالله ک اینبار هممون باهمین داروها نتیجه بگیریم

ببخشید ساک نامنظم یعنی چی؟

من وقتی باردار بودم هر دو بار وقتی به لک بینی و خونریزی می افتادم و سونو میرفتم دکتر میگفت ساک بارداری نامنظم شده یعنی دیگه شبیه.به یک ساک بارداری نرمال نبود 

ممنون عزیرم  ایمنی منظورت کدومه ؟  اخه اینا رو دکتر عارفی نوشتن فکر کردم کامله

منظورم سی دی هاست که کامل نیستن و اینکه hla.dr هم دکتر رزاقی مینویسه البته حتما دکتر عارفی برای تشخیص اینها رو کافی دونسته عزیزم 

عزیرم الان شما بارداری ؟  امیدی هست با این اوضاع باردار بشم؟

من باردار نیستم 

این مشکلات ناباروری نمیاره فقط باعث میشه که سقط کنی وقتی باردار شدی که البته همه ش درمان داره نگران نباش 

بچه ها من پرولاکتین بالا داشتم بعد دارو خوردم اومد پایین یعنی نرمال شد, دکتر گفت دارو رو هفته ای نصف قرص ادامه بدم که دوباره نره بالا و شهریور دوباره آز پرولاکتین بدم الان دوباره آز دادم خیلی اومده پایین, خیلی پایین تر از رنج اصلی, کسی تجربه داشته? این خیلی بده? باعث ناباروری میشه مثل پرولاکتین بالا?

ممنون عزیزم خدا خیرت بده جواب دادی 

خواهش ميكنم عزيزم مررسي

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
گلم شماره مطب همان ۲۲۷۲۹۷۵۲ هست یا شماره موبایل یا ثابت دیگری برای تعیین وقت  ( دوشنبه ها) دارن ...

همين شماره مطب رو بگير روز دوشنبه 

موبايل داره ولي اكثرن خاموشه 

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا تو بخواه تا من بتونم .... فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا ۖ وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ
سلام عزیزم. خداروشکر. ان شالله سالم بغلش کنی😍 پروژسترون چی استفاده میکنی؟ آمپول پروژسترون میزنی؟ هم ...

سلام

من سونو آنومالی هم رفتم. الان بیست هفته ام خدا رو شکر

یاس عزیز میخوام بدونم شما آمپول انوکسا رو چه طوری ادامه دادین؟ هپارین هم زدین عزیزم؟ آمپول ریه چی؟

ممنون

2706