2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879559 بازدید | 47879 پست
چرا پس ب ی سری از بچه ها گفته برید طالقانی ب ی سریا گفته ن طالقانی خطا زیاد داره.جالبه تو ی روز ب دو ...

🤣🤣شوهرم میگه  شماها  موش ازمایشگاهی  شدین  ازمون و خطاشون روشماهاست ....  ولی برو  بهار   عارفیم بهار  و  قبول داره ...طالقانی   همون بیمارستان  طالقانی  دیگه  اره  چون نزدیک به مطبش 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
چه فاکتورایمنی خونتان بالابور؟

شرمنده یادم نیست.همینجا گذاشتم آزمایشاتمو.اما مال خییلی وقت پیشه.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگی....خانمها کسی منا میتونه راهنمایی کنه..من تا الان 2بارسقط داشتم و5بار انتقال که منفی شده اکثر داورها راهم استفاده کردم اما بازم نشده ..اینم بگم اسپرم شوهرم2درصد نرابفهمهتو مرکز ناباروری اصفهان 5 ساله درگیرم اما نتیجه ای نداده وهیچی هم نمیگن.دکتری را میشناسید که بتونه علت رابفهمه

سلام به همگی....خانمها کسی منا میتونه راهنمایی کنه..من تا الان 2بارسقط داشتم و5بار انتقال که منفی شد ...

من بیمار دکتر رویا شرکتم دیدم خیلیا که انتقال منفی داشتن اومدن پیشش میخوای یه سر بهش بزن

البته نوبت سخت میده،دوشنبه ها صبح ساعت۶ زنگ بزن بیمارستان الزهرا نوبت بگیر،۱۰ نفرم بیشتر نمیبینه سعی خودتو بکن بتونی نوبت بگیری

2728
من بیمار دکتر رویا شرکتم دیدم خیلیا که انتقال منفی داشتن اومدن پیشش میخوای یه سر بهش بزن البته نوبت ...

مرسی عزیزم...پیش اونم رفتم دو تا انتقال آخر پیش اون بودم پیشنهاد لنفو و تزریق ivig و تزریقgcsf را داد که همه را انجام دادم امابازم انتقال منفی شد..

مشکلی نیس..هرجاباشه میرم..خیلی اذیت شدم..شمااطلاعاتی از دکتر رزاقی دارین؟

تجریشه  ...شمارشم بزن نت میاره  ...بگو عجله دارم  بهت زودتر وقت بده

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738
مرسی گلم...زنگ میزنم کسی جواب نمیده....تو تایپیکهای قبل نوشته بودن دکترمهاجرت کرده کانادا..شماخیری د ...

دوباره برگشته  خودش میگه فعلا که هستم 

سپاسگزارم...شماپیشش رفتین؟

اره عزیزم