2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879468 بازدید | 47878 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستانی ک تجربه زدن هپارین رودارند من روبازوهام میزنم ودیگه جا نداره.دیگه کجای بدنم میتونم بزنم؟آخه ...

سلام عزیزم. باردار شدی؟ تبریییییک میگم دعا کن منم زودتر باردار بشم. امروز موعدم بود لک دیدم

عزیزم مگه دکتر سقط مکرر خودش شوهرمو آزمایش نمی فرسته که این آزمایشو جدا برم ؟ دکتر خوب کی هست واسه س ...

دکتر من دکتر رزاقی بود که رفتن خارج. البته قبلش داروهامو مشخص کرده بودن. برای درمان همسرتون برین پیش دکتر جنتی. مرکز ابن سینا. برای خودتون فعلا دکتر عارفی خوبه. برای نازایی هم خوبه. البته دیر وقت میده زودتر زنگ بزن مطبش و نوبت بگیر. شماره شو از نت پیدا کن.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
نه قبل از زایمان!! آخه نمیشه از شب چیزی نخورم تا بعد ازظهر فردا! میمیرم از گشنگی و تشنگی! تازه بعد ا ...

نخوري بهتره ديگه چون ممكنه تهوع بده بهت 

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
سلام عزیزم. باردار شدی؟ تبریییییک میگم دعا کن منم زودتر باردار بشم. امروز موعدم بود لک دیدم

سلام عزیزم ممنون.انشالله قسمت شمام میشه.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
2740