2733
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879326 بازدید | 47876 پست
سلام آره عزیزم من راجع به فارگولین اطلاع ندارم میخوای از دکترت بپرس . روز دهم و یازدهم که ترشح داشتی ...

با دعای شما. اینقد افسرده ام. دوستم باهام حامله شد الان 5ماهش تموم شده. با هم کلاس میریم همیشه هم میبینمش. نمیدونم چرا حامله نشدم ماه قبل. میگم من پریودم 30روزس. جای تعجب نداره روز دهم ترشح داشتم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آره عزیزم من راجع به فارگولین اطلاع ندارم میخوای از دکترت بپرس . روز دهم و یازدهم که ترشح داشتی ...

اینکه میگن بعد از اقدام 45دقیقه پاها رو بالا نگه داریم درسته؟من بعد یه رب میرم سرویس بهداشتی. حس میکنم تمامش میریزه

شما علایم بارداریت چی بود؟مثل بارداری قبلیتون بود

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
2728
اینکه میگن بعد از اقدام 45دقیقه پاها رو بالا نگه داریم درسته؟من بعد یه رب میرم سرویس بهداشتی. حس میک ...

دکترمن بهم گفت دوساعت همونطور درازبکش.من یوقتا اصلا خوابم میبره تاصبح.دعاکنیدبرام.12همین ماه معلوم میشه باردارم یان.هیچ علایمی ندارم جزاینکه تخمدانم کمی تیرمیکشه.من این ماه ب دلیل تنبلی تخمدان کلی دارو وسوزن زدم.

میشه برای سلامتی بچه هام ی صلوات مهمونم کنید.   ***الهم صل علی محمد و آل محمد***
سلام عزیزم واقعا متاسفم منم چهاربار سقط با ایست قلبی جنین نه هفته   داشتم تحت نظر رزاقی باردار ...

سلام غزل جان خوبی..عزیزم ان شاالله به سلامتی زایمان کنی..شما تا هفته چند باید انوکسا شش هزار بزنی و اسپرین تا چند هفته باید مصرف کنی..

با دعای شما. اینقد افسرده ام. دوستم باهام حامله شد الان 5ماهش تموم شده. با هم کلاس میریم همیشه هم می ...

سلام عزیزم اشکالی نداره مهم موندگاری نی نی هست من چهارتا سقط داشتم هر سری حامله میشدم چند نفر از دوستام حامله میشدن اونا بچه هاشون سالم به دنیا میومد من سقط میکردم . پریودت ۳۰ روزه هست همیشه وسط سیکل تخمک گذاری نیست متغیره ممکنه روز دهم و یازدهم بوده باشه من ماه دوم اقدام به لطف خدا باردار شدم همون ماهی که باردار شدم از اول پریود تا روز تخمک گذاری هر روز دو قاشق مربا خوری سیاهدونه نیم کوب شده رو با دو قاشق  عسل قاطی کردم خوردم . از اول پریود تا روز تخمک گذاری هم تخمدانام رو با روغن  سیاهدونه ماساژ دادم خیلی تاثیر داشت همون ماه به لطف خدا باردار شدم 

سلام غزل جان خوبی..عزیزم ان شاالله به سلامتی زایمان کنی..شما تا هفته چند باید انوکسا شش هزار بزنی و ...

سلام ممنون عزیزم شما هم بارداری چند هفته ؟ 

من دکترم گفت تا زمان زایمان انشاءالله انوکسا ۶۰۰۰ و آسپرین تا هفته ۳۶ یا ۳۷ 

2738
اینکه میگن بعد از اقدام 45دقیقه پاها رو بالا نگه داریم درسته؟من بعد یه رب میرم سرویس بهداشتی. حس میک ...

بهتره شب قبل خواب نزدیکی کنی پاهات رو حداقل یک ربع بالا نگه داری خودت رو با دستمال تمیز کن سرویس نرو بخواب بیدار شدی برو سرویس 

توروخدا یکی جواب منو بده.من سقط مکرری هستم دکتر گفته باید تخمک اهدایی بگیرم..کسی بوده که با تخمک اهد ...

اگه مشكل ايمني انعقادي باشع اره

ازمايشتاتو كامل كن

صفحه ٣٠٥

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
سلام عزیزم واقعا متاسفم منم چهاربار سقط با ایست قلبی جنین نه هفته   داشتم تحت نظر رزاقی باردار ...

مرسی غزل جون.ازمایش کاریوتایپمون سالمیم.اما دکتر میگه احتمالا تخمکام مشکل کوروزومی دارن که فقط با پی جی دی مشخص میشه که خوده پی جی دی هم ممکنه جنین سالمو خراب کنه.تصمیمم برا تخمک اهدایی قطعیه تحمل سقط دوباره رو ندارم.سقط اخرم تمام داروهای سقط مکررو داشتگ اما پوچ شد.اولی هم هیدروپس شد.دومی هم لیست قلبی تو هفته نهم

خدایاشکرت.
اگه مشكل ايمني انعقادي باشع اره ازمايشتاتو كامل كن صفحه ٣٠٥

تمام ازمایشاتو دادم مشکلم جهش ژن انعقادی تو فاکتور a677و A...هست که هموزیگوته.اما میگن درمانش با سلکسانه.که من تو بارداری سومم سلکسان ۶۰۰۰تزریق میکردم و اسپرین ۸۰میخوردم و پردنیزولون ۵۰ و سرم ای وی ای جی و امپول پروژسترون و اسید فولیک.اما بازم سفط شد

خدایاشکرت.
2706