2733
2739
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879288 بازدید | 47873 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از آزمایشای انعقادی فکر کنم دو سه تا رو نوشتن گفتن مشکلی ندارم البته اینم بگم من حتی آسپرین که میخو ...

منم با آسپرین اینطور میشدم اما تو این بارداریم آسپرین ندارم و فقط آنوکسا 6000 دارم. خیلی خوبه و اصلا با آسپرین فرق داره و اون عوارضو نداره.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
2731
آزمایش ندادم جنینا رو بررسی کردم و گفتن مشکل نداره...

سلام برو تاپیک سقط مکرر / تبادل نظر نی نی سایت دوتا تاپیک با این عنوان هست دومی رو باز کن کاربر مهدیا آزمایشات سقط رو کامل گذاشته اینا رو باید بدی بهتره بیای پیش عارفی چون تفسیر جوابش رو هر دکتری بلد نیست دکترای سقط مکرر فقط بلدن دکتر رزاقی و معینی که خارج اند می مونه دکتر سهیلا عارفی تهران 

سلام دوستان  من هم دو تا سقط داشتم . کدوم دکتر خوبه برای شروع دوباره البته من یه سری آزمایش دا ...

سلام دکتر رزاقی عالی بود الان خارجه دیگه بر نمی گرده میتونی بری پیش دکتر سهیلا عارفی تهران از الان زنگ بزن نوبت بگیر یکشنبه و سه شنبه و چهارشنبه مطب هست شمارش رو از اینترنت بگیر دوتا پریود از سقط بگذره میتونی آزمایشات سقط رو بدی جواب ازمایشات اومد بزار اینجا راهنمایی می کنیم رفتی پیش عارفی هر چی آزمایش داری با خودت ببر 

بچه ها کسب بوده بارداری اول با سقط و دارو درمان بچه دار شده ولی بچه دوم راحت بوده بارداری بدون دارو ...

فکر نمی کنم چنین کسی بوده باشه بودن افرادی که بچه اول رو بدون مشکل باردار شدن ولی بعدش سقط و دارو ولی بر عکسش فکر نمی کنم 

سلام دکتر رزاقی عالی بود الان خارجه دیگه بر نمی گرده میتونی بری پیش دکتر سهیلا عارفی تهران از الان ز ...

ممنونم غزل عزیز ان شاالله به سلامتی نی نی ات رو بغل کنی .

من اول آبان سقط کردم آزمایشاتم رو هم توی صارم دادم اما از دکترم خوشم نمیاد . میخوام دکترم رو عوض کنم . من مشکل ای ان ای دارم   

سنم هم داره میره بالا و ذخیره تخمدانم هم کمه .خیلی اضطراب گرفتم . 

دکتر خانوادگی دکتر وجیهه مرصوصی رو پیشنهاد داده نمیدونم چکار کنم ؟؟؟؟؟؟

2740
Hlaمشخص میکنه ک سرم میخوای یان . براساس سی دی مشخص میشه کورتن میخوای یا ن . عکس ازمایش کامل بفرست ای ...

میناجان

آزمایشhlaخالی کفایت میکنه ؟یاباید

hla-dr دادتا بفهمیم سرم لازم داریم یانه؟؟؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

سلام من امروز یه ذره خون دیدم رفتم سونو گفتن هماتوم کوچیک هست ..هماتوم چقدر رو سقط تاثیر داره؟

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
سلام من امروز یه ذره خون دیدم رفتم سونو گفتن هماتوم کوچیک هست ..هماتوم چقدر رو سقط تاثیر داره؟

نگران نباش منم هماتوم داشتم استراحت کن و با آمپول و شیاف پروژسترون جذب میشه ضربان قلبش چند بود ؟ 

2706