2733
2734
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 879269 بازدید | 47873 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

سپید طلا عزیز آزمایشات رو دیدم تو این آزمایش مشخصه باید توی بارداری انوکسا ۶۰۰۰ بزنی . انوکسا چند توی بارداری تزریق میکردی ؟ آزمایش شوهرت خوبه اما باید آزمایش دی اف ای هم بده یعنی ژنتیک اسپرم توی ابن سینا انجام بده . باید بیای پیش عارفی از لحاظ رحم هم بررسی شی چون بعضی اوقات سپتوم رحم باعث ایست قلبی جنین میشه که ممکنه توی سونو و عکس رنگی هم دیده نشه آزمایشات ناقصه از لحاظ سیستم ایمنی بررسی نشدی یعنی آزمایش سی دی مارکر و اچ ال ای رو ندادی 

لیست آزمایشات سقط توی تاپیک سقط مکرر / تبادل نظر نی نی سایت هست دوتا تاپیک به این نام هست دومی رو باز کن صفحه ۲ مهدیا لیست آزمایشات رو گذاشته با آزمایشات خودت مقایسه کن ببین مال تو ناقص هست 

منصوره جان خوبی نی نی خوبه ؟ سرکلا ژ نشدی ؟ کی میری انومالی ؟ نی نی پسره ؟ شما یه بچه دارین ؟ 

سلام عزیزم اره خداروشکر خوبیم

نیفتی دادم که خوب بود نی نی هم پسر. بله یه پسر ۱۲ساله هم دارم

دوشنبه دیگه هم انومالی دارم

تو ان تی طول سرویکسم ۳۲بود اشرف معینی اصلا اهمیت نداد گفت خوبه فقط رعایت کن. حالا انومالی و نوشته طول سرویکس و ننوشته. به نظرت خودم بگم اونم انجام بده؟ خودم میگم نکنه کم شده باشه

(الھم صل علی محمدوال محمد)صلوات برای نی نی
سلام عزیزم اره خداروشکر خوبیم نیفتی دادم که خوب بود نی نی هم پسر. بله یه پسر ۱۲ساله هم دارم دوشنبه ...

سلام خداروشکر مبارکه انشاءالله سالم بغل می گیریش.  منصوره جان من توی ان تی با سونوی شکمی ۳۶ بود ۱۴ هفته با سونو واژینال ۳۰ بود سرکلا ژ شدم فکر میکنم تا هفته ۱۶ نهایتا ۱۷ سرکلا ژ کنن میتونی  هنوز دیر نشده سونو واژینال طول سرویکس بری . طول سرویکس واژینال دقیقه .یا این که میتونی موقع سونو انومالی واژینال چک کنی انشاءالله خوبه . اگه کم باشه پساری برات میزارن به نظرم امروز برو واژینال چک کن 

2706