2733
2734

؟؟؟؟؟؟

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باتری باید عوض شه و بستگی به مدل گوشی داره

من از باور مرگ دارم میام و میخوام بگممعجزه اتفاق میوفته✨🌈.                                                               کاربری دوم🌱.          💚هرلحظه هزار بار خداروشکر میکنم💚.       
بسته به مدل گوشیت باطری از 200 هست تا 60

یعنی مال باطریشه؟

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
مگه گوشیای جدید میشه باتری عوض کرد اصلا ؟

منم داشتم به همون فکر میکردم.

2740

خب مدل گوشیت چیه

شاید ظرفیت باتریش کلا همینقدره

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
یعنی مال باطریشه؟

اگه جای دیگش خراب نباشه اره

ممکنه در کنارش ایسی شارژ یا تغذیش خراب باشه اگه سالم باشن همون 500 فقط باطری عوض شه ✨🌸🙂

میدونی... افراد تیمارستان دیوونن ولی در واقع عاقل ترینن ! 🙂 اعصاب درستی ندارم لطفا با من بحث نکنید>> ( تاپیک توهمی )