2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول اینکه فاصله سنی ٣ سال رو باید داشته باشی و دوم اینکه، یه سزارین بیشتر نباید کرده باشی،،، دکتر من انجام میداد، اما من سومی بچم بود و دوتای قبلی رو سزارین شده بودم
لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
دکتر من میگفتن هجده ماه بعد از سزارین میشه طبیعی زایمان کنی همسایه مون اولی رو سزارین شده بود با بخیه های داغون و خیلی بد. دومیشو بعد از سه سال طبیعی به دنیا آورد مشکلی هم پیش نیومد براش
تاپیک مامانهای نیشابوری: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=826089
دکتر منم گفت دومی رو میتونی طبیعی بیاری البته اگه مثل اولی نشه آخه پلاکت خونم افت میکنه مال من میشه تقریبا 3 سال و9 ماه فاصله بین دو تا زایمان اگه پیش همون دکتری بری که سزارینت کرده بهتره
خدایا شکرت