2752
2734

میشدین. چرا تو تاپیک های کمک کردن کسی نمیاد؟؟ قول میدم شوهر کنم تاپیکای های هیجان انگیز بزنم براتون. حالا میگین تا حالا کسی رو دیدین عمل کرده باشه بعد همون قسمت عمل شده دچار مشکل شه ولی مشکل از جسم نباشه در واقع روحی باشه؟؟؟ 

کاشکی یه جمله بود که معجزه میکرد

واضعتر بگید 

مشاور خانواده هستم 👩🏻‍🎓 هــرگز تــسلیم نــشو....هــمه روز های بــد دارن،از جــات بــلند شــو و ادامــه بـده ...............................🌺✔https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=12110035&slug=%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D8%A7%D9%87%D9%84-%D8%A8%D8%AE%D9%88%D9%86%D9%86&postId=311754554

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ببین مثلا یکی چشمشو عمل کرده بعد از مدتی چشم علایمی داشته باشه که به خاطر عمل یا مشکل جسمی نباشه. و دکتر چشم هم بگه مشکلی نداره چشمت. و روان پزشک بگه روحیه؟ 

ببین مثلا یکی چشمشو عمل کرده بعد از مدتی چشم علایمی داشته باشه که به خاطر عمل یا مشکل جسمی نباشه. و ...

آره ممکنه اول یه دکتر دیگه بره بعد اگه دید راست میگه بره پیش روانشناس،روانپزشک

احتمالا منشا عصبي داره  به روانپزشك مراجعه كنيد اگر توي قسمت جراحي شده د مشكلي نيست

خوب رفتم دیگه. میخام ببینم اطرافیان تون دیدین هم چین موردی رو .. 

آره ممکنه اول یه دکتر دیگه بره بعد اگه دید راست میگه بره پیش روانشناس،روانپزشک

آره دکترای دیگم گفتن چشمم مشکل نداره. ولی من بیچاره چشمم هنوز اذیت. 

ببین مثلا یکی چشمشو عمل کرده بعد از مدتی چشم علایمی داشته باشه که به خاطر عمل یا مشکل جسمی نباشه. و ...

من ی مدت چشم درد شدید داشتم و فکر میکردم چشمم مشکل داره ، اما دکتر گفت به خاطر اضطراب هست و درست گفت 

باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور 😉
من ی مدت چشم درد شدید داشتم و فکر میکردم چشمم مشکل داره ، اما دکتر گفت به خاطر اضطراب هست و درست گفت ...

هوب میدونی چرا باورم نمیشه. چوون من عمل prk کردم. و بعد از مدتی که کشمم داشت روند بهبودی رو طی میکرد. این طور شدم. و چون احساس میکنم بعد عملم از چشمم مراقبت نکردم. و زود از گوشی استفاده کردم. فکر میکنم جسمیه. یکسال هم شده  اما خوب نمیشه💔

2706