2737
2739

خواهش میکنم کمک کنید پر بازدید بشه تا کاربر های بیشتری برای مشکلم دعا کنند پسرم خوب بشه 

الان چهار ماهشه از یک ماهگی اعتصاب شیر کرد 

هیچی نمی‌خورد 

نه سینه 

نه شیشه شیر 

نه شیر خودم 

نه شیر خشک 

چهار مدل شیشه شیر اونت ، چیکو ....

چند مدل سر شیشه مختلف 

شیر خشک های مختلف 

حتی قند مینداختم 

نمی‌خورد 

شیر خودمو میدوشم داخل شیشه میدم اونم نمیخوره 

رفلاکس پنهان داره هشت بار دکتر بردیم دکترای خوب تهران همه مدل دارو دادن خوب نشده 

طب سنتی رفتم خوب نشده 

هزاااار تا نذر و دعا خوب نشده 

فقط بچم تو ماشین و موقع خواب شیر میخوره 

اونم خیلی کم شیر خودمو قطره قطره میدوشم تو شیشه میدم 

از کمک به نیازمند گرفته تا هر چی بگید رفتم تا درست بشه نشد 

حسرت شیر دادن موند به دلم اون به کنار 😭

بچم از صبح تا شب گشنس گریه می‌کنه نمیتونه بخوابه 

فقطم تو خواب میخوره چون گشنس نمیخوابع 

توروخدا دعا کنید پربازدید کنید 

من به زودی خبر خوب بیارم که خوب شده 

نذر شیر خشک به بهزیستی کردم 

توروخدا امید اخرمه دعای شما 😭😭😭 

پا به پاس گریه میکنم 

خواستنش تمنای هر رگ ⁦❤️⁩عضو گروه رز سفید🌼🌼🌼وزن اولیه ۵۸😒 وزن الانم 56/600 وزن هدف ۴۸⁦❤️ تا اول دی به هدفم میرسم 🌀

حسرت شیر دادن از سینه موند رو دلم 

همین الان بچم از گشنگی داره گریه می‌کنه شیشه شیر دستمه نمیخوره که نمیخوره 

نمیتونه بخوابه 

خواستنش تمنای هر رگ ⁦❤️⁩عضو گروه رز سفید🌼🌼🌼وزن اولیه ۵۸😒 وزن الانم 56/600 وزن هدف ۴۸⁦❤️ تا اول دی به هدفم میرسم 🌀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نود درصد آلرژی به پروتئین گاوی داره برو پیش فوق تخصص آسم و آلرژی اطفال 

از کم کیف مدفوعش بگو بلغمیه ؟ حالت براق طور داره ؟ شله ؟ تا حالا خون حتی در ابعاد یه رگه در حد دونه برنج توی مدفوعش دیدی ؟ صورتش بدنش رو دقت کن اگزمایی چیزی داره ؟ ممکنه فقط یک کدوم از این علایم رو داشته باشه ممکنه همه ش

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

ای خدا 

از ته دل ارزو میکنم بچه ت کامل خوب بشه و دلت شاد بشه زود زود 

توی تاپیکهایی که موضوعش جدی و خانوادگیه یا در مورد ازدواج و فرزنداوری هست، لطفاً عزیزانِ زیر ۲۲ سال، پست های منو ریپلی نکنن🩷

توروخدا نقطه بذارید یچیزی بفرستید پر بازدید سه 

تگ کنید کمک کنید دعا کنید 😭😭😭 من همه راه رفتم 

2740

یه آیت الکرسی و سه تا صلوات خوندم براش 

خودم مادرم و می‌دونم چه حالی داری غصه نخور عزیزم خدا بزرگه انشاالله با خبر های خوبی برمیگردی

از گرگ بودن دم نزن انسانم گاهی آرزوست..

انشاءالله تمام بیماران خوب بشن و فرزند عزیز شماهم به زودی سلامتیشون رو بدست بیارن 🤲💚

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2706