2733
2734
عنوان

نامه ی زنی به شوهرش...

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 75 پست
توی این داستان مرده فقط قصد خیانت کرده ولی خیانتی نکرده...از حرفاشم معلومه خسیس نبوده به زنه پول میداده ولی زنه خودشو از همه چیز محروم کرده فکر کرده زن خوب یعنی این...ولی همونکه مرده قصد خیانت کرده از چشم زن افتاده و دیگه درست نمیشه طبیعیه...
عشق من همسرم
ثمره عشقم پسرم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قسمت اولش خیلی خوب بود من به این نتیجه رسیدم که اول از همه یه زن باید به خودش اهمیت بده همیشه شیک باشه نه به خاطر کسی به خاطر شخصیت خودش
مخلوقات عجیبی هستیم برای گناهان خودمان وکیل هستیم و برای اشتباه دیگران قاضی
2731
خیلی خوب بود منم برم لباس خوابمو بپوشم
 ‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
عالیه ممنون ازت ولی من همش شوهری بهم میگه جلو پسرمون اینطوری نگرد
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ممنون مهربان جان خیلی خیلی داستان زیبایی بود تا نامه مرد رو نخوندم حق رو به خانومه دادم وحتی اشکم دراومدبراش باابن حال که مرد بیست وپنج ساعت قبلش فکرخیانت به سرش زده بود خانومه برای خودش خیالبافی کردو جریاناتی برای خودش رو میکرد که آره قضیه خیانت همسرش مال چندسالی هست کلا خیلی آموزنده بود خواهرشوهرمن دقیقا عین خانم این داستانه وحتی به اینکه جای خواب خودش وشوهرش جداست افتخارمیکنه
♡●♡خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردانتا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . . . ♡●♡
ولی مرده هم خیلی پرتوقع بوده ناهید با این همه گرفتاری بچه داری وحونه داری وبه مادرشوهر رسیدن و اینقدر توی زندگی خودشو فدا کردن دیگه کی وقت داشت به خودش برسه اگه خیلی به فکرزندگیش بود باری ازروی دوش زنش برمیداشت تا حداقل ناهیدهم یه وقتی واسه رسیدگی به خودش داشته باشه ازاین داستان این نتیجه روهم میشه گرفت برای مردا زیاد فداکاری نکنید چون قدرنمیدونن ومثل آقای این داستان میشن
♡●♡خدایا دل مرا آنقدر صاف بگردانتا قبل از پایین آمدن دستم دعایم مستجاب گردد . . . ♡●♡
کیمیا حوصله دردسر ندارم دیگه کلی به خودش میگیره وشردرست میکنه این خواهرشوهرم زیاداعصاب مصاب نداره