2733
2739

مامانا پسر بزرگیم ۳ سالو ۲ ماهشه با شوهرم خیللللی یکی به دو دارن و کل کل وااااقعا اعصابم نمیکشه!!!! همش شوهرم داره میگه اینکارو نکن اونکارو نکن چرا فلان کارو کردی و ... خب پسرمم گریه میکنه که بابا ببخشید چشم انجام نمیدم دیگه و فلان باز شوهرم میگه نه گفتم چندبار حرفمو گوش نکردی و فلااااااان ... هی بحثو کش میده به خدا صبحها که نیست بالاخره خونه ارومتره ...درسته پسرمم خیللللی اذیت داره اما خب گاهیم ادم باید باهاش راه بیاد باید خودشو بزنه به ندیدن نشنیدن و ...تا هم چیزی میگم بدتر ناراحت میشه میگه جلو بچه حرفو دوتا نکن .....خیلی وقتام خوبه ها بهترین بابای دنیاس اما از این نظر اکثرا وقتی تو خونه ایم مشکل دارم .نمیدونم به خدا مشکل از بچمه از شوهرمه یا همه همینن!!!!!شمام اینجورین!!!!؟؟؟؟چکار کنم؟راه حلی دارین؟

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚

یواشکی وقتی بچه نیست بهش گوش زد کن

اگه یه مادر پشت دخترش باشه هیچ کسی هیچ مردی هیچ مردی حتی پدرش نمیتونه به اون دختر ظلم کنه اگه دختری با وجود استعداد و توانی که داره نتونسته بدرخشه علتش فقط مادرش بوده که خوشی رو برای دخترش نخواسته چرا ؟؟؟ چون مگه گذاشتن من انجام بدم مگه من تونستم به خواسته ام برسم مگه من انسان نبودم و شروع میکنه به جنگیدن با دختری که خودش سختیش رو کشیده و ریشه ی دشمنی و زنان علیه زنان اینجاست لطفا به این چرخه پایان بدید.      خدایا شکرت عاشقتونم❤️❤️.          آقایون بی شخصیتی که درخواست دوستی میدن یا رد میکنی دوباره درخواست میدن بدونید همه مثل خواهر مادر شما نیستن جمع کنید برید اگه خیلی نیاز دارید یه دور تو خونه خودتون بزنید چیزی که می‌خواهید پیدا میکنید عقب مانده ها شب خوش

منم زیاد با بچه کل کل میکردم شوهرم ملایم تر رفتار میکنه، درستش اینه پدر و نادر باهم متحد باشن، اگ شوهرت بچه رو دعوا کرد تو به بچه بگو که حق با پدرته، و دیگه تکرار نکن کارتو، جلو بچه از باباش، خرده نگیر که بعدا حریف بچه نمیشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم زیاد با بچه کل کل میکردم شوهرم ملایم تر رفتار میکنه، درستش اینه پدر و نادر باهم متحد باشن، اگ شو ...

خب منم همین کارو میکنم اما بااااااور کن گاهی دیگه نمیتونم تحمل کم میینم سر هیچی بچم داره دق میخوره اعصابم نمییییکشه!!!!!

2728

الان اون بچه تو سنیه که یه سری لجبازی حقشه، همسرتون نباید با یه بچه سه ساله کل کل کنه، اینطوری اون بچه سیستم عصبیش تحت فشار قرار میگیره، حتما وقتی بچه خوابه یا مشغوله باهاش صحبت کن

بازم اومدم  🕊🕊🕊🕊
الان اون بچه تو سنیه که یه سری لجبازی حقشه، همسرتون نباید با یه بچه سه ساله کل کل کنه، اینطوری اون ب ...

زیاد صحبت میکنم به خدا ...فایدم داره ها خیلی وقتا رعایت میکنه اما وقتی هستس یا کم حوصله یا زیادی خونه باشه دیگه کلا وا میده!!!پسرمم وقتی باباش هست کلا سمت اونه اخه من کوچیکرو دارم 

بمیرم واسه دل بچم بمیررررررم

زیاد صحبت میکنم به خدا ...فایدم داره ها خیلی وقتا رعایت میکنه اما وقتی هستس یا کم حوصله یا زیادی خون ...

مردا بعضی وقتا بچه میشن، ایشالا درست میشه، برادر شوهر منم خیلی با دخترم کل کل میکنه همسرم بهش تذکر میده ، ولی خب بازم تکرار میکنه

بازم اومدم  🕊🕊🕊🕊
خب منم همین کارو میکنم اما بااااااور کن گاهی دیگه نمیتونم تحمل کم میینم سر هیچی بچم داره دق میخوره ا ...

سلام عزیزم اگه پیامم رو دیدی میشه جواب بدین بچتون حساسیت به پروتئین گاوی کی برطرف شد ؟ من از ترس اوتیسم دارم روانی میشم

2740
سلام عزیزم اگه پیامم رو دیدی میشه جواب بدین بچتون حساسیت به پروتئین گاوی کی برطرف شد ؟ من از ترس اوت ...

یک سالو نیمگی شروع به خوب شدن کرد دو سال کامل خوب شد ...چه ربطی به اوتیسم داره!!!؟؟؟