2737
2739

سلام قصد دارم چند ماه دیگه بچمو از پوشک بگیرم ولی شنیدم میگن باید از قبل کم کم آمادگی درش ایجاد بکنم ،چه جوری آخه؟

السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی 💚💚💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دخترمو دو ونیم سالگی گرفتم چند روز اول پوشک بستم ولی تند تند بردم دستشویی تا پوشکش تمیز بمونه بعد ...

قبلش هیچکاری نکردی؟آخه میگن چند ماه قبلش کم کم باید آمادش کنی ،

السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی 💚💚💚💚
2740

خب شروع کن از الان ببرش دستشویی .تو دستشویی براش استیکر بزن خوشش بیاد .خودتم یه بار جلو چشمش دسشویی کن یاد بگیره .

دختر من الان ۱۵ ماهشه روزی .۴.۵ بار میبرمش دسشویی بلافاصله جیش میکنه ولی مدفوع طول میکشه بعدم پوشکش رو میندم

بار خدایا ! از تو آمرزش میطلبم برای هر گناهی که بر من نوشته شد به خاطر پرخاشگریم با تو در هنگام نرسیدن روزی و به خاطر رفتن از در خانه ات به سوی بندگانت همراه با تضرع واظهار خضوع و کوچکی در نزد آنان درحالی که کلامت  را در کتاب متینت به گوشم رسانده بودی که ”آنان برای پروردگارشان اظهار خضوع و تضرع نکردند ًپس بر محمد و آل محمد صلوات فرست و این گونه گناهم را بیامرز ای بهترین آمرزندگان!

سعی کن همیشه یه جا نزدیک دسشویی پوشکش رو عوض کنی بعدم پوشک رو بده خودش ببره بندازه سطل

بار خدایا ! از تو آمرزش میطلبم برای هر گناهی که بر من نوشته شد به خاطر پرخاشگریم با تو در هنگام نرسیدن روزی و به خاطر رفتن از در خانه ات به سوی بندگانت همراه با تضرع واظهار خضوع و کوچکی در نزد آنان درحالی که کلامت  را در کتاب متینت به گوشم رسانده بودی که ”آنان برای پروردگارشان اظهار خضوع و تضرع نکردند ًپس بر محمد و آل محمد صلوات فرست و این گونه گناهم را بیامرز ای بهترین آمرزندگان!

از نت فیلم‌های اموزش دسشویی ک همراه اهنگه  رو دانلود کن مدام براش بزار ببینه

2706