2737
2734

هر چی هم می ده یه روز پس می گیره همش هم که منت می زاره... آخرشم که با عذاب و مریضی و ... می میریم می ریم جهنم... آخه چه کاری بود 

سوال خوبیه🤣اگه دلیلشو فهمیدی بمنم بگو

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
همینو بگو.روهم رفته ۶۰ سال عمرمیکنیم که اگه خوشیامونو جمع کنی به ی سال هم نمیرسه☹️

من که واقعا گیجم.. چرا آخه واسه چی اینقدر بنده ها رو اذیت می کنه..‌ همه در رنجند.. هر کی به یه نوعی..‌ تهشم که مرگه زیر خروارها خاک می ریم... حالم از این همه فلسفه بد میشه

واقعا دچار پوچی شدم. اصلا دنیا رو  دوست ندارم. همش رنج و درد

منم 

همه چی برام بی معنی شده. وقتی میبینم یه مادر واسه مریضی فرزندش التماس به خدا میکنه آخرشم بچه توی بغلش میمیره میگم اصلا چه کار بی معنی بود کرد 

عزیزم🌹 راجع به خدا این طور قضاوت نکن گناهه؛ مطالعات دینی و فلسفی داشته باش، تاثیر زیادی میزاره رو ن ...

هر چی فکر می کنم فلسفه مرگ رو نمی فهمم.. همش می گن امتحان الهی... آخه این همه امتحان واسه چیه... مگه ما خودمون اومدیم توی این دنیا.. خودش ما رو آفریده هی انتظار داره

جانا سخن از زبان ما میگویی کاش یکی به ما میگفت خدا که بنده های خوبشو می‌شناخت و برگزیدشون کرد دیگه ...

آره دیگه.. من ضعیفم من طاقت ندارم اون که می دونست چرا آفرید منو... من نه این دنیا رو می خوام نه می خوام که یه روز بمیرم.. اصلا از اولش نباید این کار رو می کرد

2706