2733
2734
عزیزم من تاپیکتو خوندم اگه قابل باشم فردا سوره یس میخونم براشون

خیلی ازت ممنونم ،یکم بهم گفته بود یس با ۱۰۰۰ تا صلوات نذر شریفه خاتون کنم ،منم یکم قبل خوندم الهی خدا به دعاها نکاه کنه دلمو شاد کنه ،خسته شدم از وانمود کردن ،دلم داره میترکه ،همش میترسم اتفاق بدی بیفته مامانم بیماری قلبی هم داره

هدف از خلقت هر کودک :خدا هنوز هم از انسان بودن ناامید نیست 👌
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خوندم عزیز  نفس عمیق بکش خدا کمکمون کنه منو تو نداریم جگر گوشه ی منی خدا لایق بدونه دعامونو اج ...

انشالا خدا بشنوه ،عزیز من یه بچه کوچیک خیلی شیطون دارم بیش فعال و میترسم بیام بعد نتونم انجام بدم مدیون بشم ،فقط هر وقت گذری اینجا تاپیک بیماری یا مشکل ببینم دعا میکنم براشون ،بازم ممنون لطف کردی

2728
خیلی ازت ممنونم ،یکم بهم گفته بود یس با ۱۰۰۰ تا صلوات نذر شریفه خاتون کنم ،منم یکم قبل خوندم الهی خد ...

درکتون میکنم

ان شاءالله همه چی درست میشه خدا به مادرتون سلامتی بده 

ما سبز تر از تمام تبر هایی که خورده ایم ادامه می دهیم :)
درکتون میکنم ان شاءالله همه چی درست میشه خدا به مادرتون سلامتی بده 

امیدوارم ،خدا کمک کنه فردا شب تو تاپیکم خبرای خوب بدم ،ای خده پناه باش

2740
الهی امین ،خدا مادر شما رو هم بیامرزه و ارامش به دل شما بده 

ما دوره امون گذشت الان هرچی بخوایم و دعا داریم و خواسته داریم از خدا برای توست 

تو اروم باشی ، محکم وقوی باشی ، بخندی کنارش ، خدا دعاهاتو اجابت میکنه و دوباره افتاب زندگی و خوشبختیتون میتابه .

من تمام تلاشمو کردم اون تمام تلاشش و کرد ما قوی بودیم ما برای هم جنگیدیم و نترسیدیم اصلا نترسیدیم بخدا 

مال ما کرونا بود خطای پزشکی بود .

با ریه درگیر تن تب دار خودم وسط ای سی یو میرقصیدم براش ذوق کنه   ولی شاید ۸ روز بود غذا نخورده بودم و گاهی چند ساعت میخوابیدم 

به مو میرسه پاره نمیشه علم پیشرفت کرده

نفس عمیق بکش بگو همه چیز خوب میشه 

ما دوره امون گذشت الان هرچی بخوایم و دعا داریم و خواسته داریم از خدا برای توست  تو اروم باشی ، ...

الهی بمیرم چقدر سخت گذشت بهت😔😔😔😔❤️ ،متاسفانه مادر منم خیلی دکتر رفت اگر درست تشخیص میدادن درگیر نمیشد بازم خدا دکتر الانشو حفظ کنه الهی هرچی خیر وخوشی خدا بهش بده متوجه شد و فوری اقدام کرد ، ممنون از دعای پر انرژیت برام ولی من فقط میگم سهم همه باشه خوشیای روزگار ،میدونم بدترین درد داری ولی متاسفانه پیش اومده و فقط دعا  میکنم خدا خودش بهت نگاه کنه

2706