2733
2734
پس چرا هرجا میگم ی سری میگن سنگینه و قدیمیه🤦‍♀️

هیچ اسمی تو دنیا نیست که همه خوششون بیاد ازش . شما یه اسمی انتخاب کن که معنی خوبی بده ، تلفظش راحت و قشنگ باشه و چند سال دیگه که بچت ازت پرسید چرا این اسم رو برام انتخاب کردی بتونی جواب بدی بهش . 

به قدیم و جدید بودنش هم کاری نداشته باش چون جدیدترین اسم دنیا رو هم انتخاب کنی چند سال دیگه از مد میفته پس مهم نیست 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
قرار بود اسم پسر خودتو بزاری چی میذاشتی؟ ب اسمایی ک من دادم فک نکن

رادین

من از این اسم واقعا خوشم میومد میخواستم مجردی همین اسمو بزارم که از شانس من همسر سابقم گفت که قرار بوده با همسر سابقترش این اسم رو بزارن. دیگه من اینو نذاشتم خوشم نیومد چون معلوم نبود چه فکری راجع به من کنه 🙄

ولی خوب این اتفاق بازم چیزی از زیبایی های این اسم برای من کم نمیکنه 😁

ولی کلا اسم به فامیلی و سبک خانواده خیلی ربط داره. 

2731
هیچ اسمی تو دنیا نیست که همه خوششون بیاد ازش . شما یه اسمی انتخاب کن که معنی خوبی بده ، تلفظش راحت و ...

شما خودت بودی اسم پسرتو چی انتخاب میکردی عزیزم با چ دلیلی؟

وزن اولیه 
رادین من از این اسم واقعا خوشم میومد میخواستم مجردی همین اسمو بزارم که از شانس من همسر سابقم گفت که ...

عزیزم شما ام پسر دارید پس؟ آخر اسمش و چی گذاشتین؟😍

وزن اولیه 

من اسم پسرم رو گذاشتم «طاها» 

چون کوتاه و خوش آهنگه برای من ، معنی قشنگی داره که خیلی به دلم نشست ، یعنی هدایت کننده و آرام کننده . همیشه هم بهش میگم برای این اسمت رو طاها گذاشتم که آرامش قلب منی . الان دیگه خودش هم یاد گرفته ، میگه چون آروم جونتم اسمم رو طاها گذاشتی 😂😂😂

مردونه هست و به همه سنی میخوره ، هم برای بچه خوبه هم  جوان و هم پیرمرد 😁😁😁

خلاصه که من دوسش دارم 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
کیان روونتر و اصیلتره نسبت به رادمان

رادمان پور ماهک کسی بوده که وقتی اعراب به ایران حمله کردن و ایرانی هارو مجبور کردن چندصد سال فقط به زبان عربی صحبت کنن و فقط اسم عربی بذارن رادمان با عرب ها جنگ کرده و موفق شده دوباره زبان فارسی و اسم فارسی در ایران رواج پیدا کنه، البته چون اونموقع اسم همه باید عربی میشد اسم رادمان یعقوب لیث صفاری بوده ولی اسم ایرانیش رادمان بوده، پس رادمان هم یه اسم اصیل هست و تازه تو شاهنامه هم اومده🤗🤗🤗

قدیم اسمای ایرانی خیلی قشنگی بوده که متاسفانه به خاطر نفوذ اعراب ما نشناختیم اون اسامی رو

من رادمهر یا رادمان میذاشتم چون اصیل ایرانی هستن الان راجبه رادمان که توضیح دادم رادمهر هم اسم یکی از سردارهای سپاه داریوش سوم بوده به معنی خورشید بخشنده

رادمان پور ماهک کسی بوده که وقتی اعراب به ایران حمله کردن و ایرانی هارو مجبور کردن چندصد سال فقط به ...

بله دقیقا رادمان هم خیلی اصیله برای همین تو انتخابام بود معنی لغتیشم میشه جوانمرد واقعا زیباست 

واقعا موندم بین رادمان و کیان

وزن اولیه 
2706