2752
2734
عنوان

شهر خمین

| مشاهده متن کامل بحث + 4415 بازدید | 74 پست
سلام گلم ای کاش من اونموقع تاپیکتو دیده بودم....خیلی ترسوندنت وجو الکی دادن ....خوشحال شدم که خودت و ...

یک تجربه عالی با مردم خیلی خوب خمین . شهر شاد و سر زنده و پر از خاطرات خوب برای من . عاشق پارکهاشم که توی تابستون تا دو نصفه شب مردم مینشستند دور هم . کوه بوجه زیبا . برفهای زمستانی و لیز خوردن از برفهای کوه بوجه یا پیست جاده الیگودرز. مردم مهربان و خونگرمش . 

التماس تفکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک تجربه عالی با مردم خیلی خوب خمین . شهر شاد و سر زنده و پر از خاطرات خوب برای من . عاشق پارکهاشم ک ...

ولی خانواده شدهر من خمینی هستند و عصا قورت داده. 

خیلی خشک هستند. اصلا اهل بگو و بخند نیستند. 

خیلی هم خسیس هستند. 

مادرشدهرم همین عید زنگ زده بود خونه ما نیایید. از بس عوضی است. واقعا زشته آدم به بچه اش بگه نیا 

ما که سالی یکبار میریم. 

خدا ازشون نگذره. عروسی هم برای من نگرفتند. 

فقط خودشون را دوست دارند. 

شرایط زندگی را میخوام بدونم

خمین خیلی مردم خرافاتی و عقب مونده داره. 

مادرشوهرم منو مجبور میکنه شوهرم را حاج آقا صدا کنم. 

انگار کمبود احترام داره. میگه من حاج خانم صدا کن. پدرشوهرم را هم باید آقا حاجی صدا کنم. 

برادر شوهر را باید مثلا محمد آقا صدا منم و جاری ها را مثلا  معصومه  خانم صدا کنم 

کمبود احترام موج میزنه. 

2731

🧬🧬🧬 مژده  🧬🧬🧬 مژده

💜سلام خدمت بانوان عزیز 💜

🔮دیگه موهاتونو دور نریزین

🔮چون ما به بالاترین قیمت  ازتون خریداری میکنیم

🔮 موهای خام ، فر، رنگی، حنا، از50 سانت به بالا خریداریم

✡ تسویه آنی

✡ کوتاهی مرتب

✡ پاسخگویی در هر ساعت شبانه روز📞☎️

🔮 خریداره اصلی  مو در سطح استان های مرکزی، لرستان، اصفهان، هستیم

🔮 برای اطلاع از قیمت عکس باز و بافت مو رو بفرستید تاکید می کنم بدون دیدن عکس به هیچ وجه قیمت نمیتونم بدم

@Aram613

عکس و اندازه موهاتون رو تلگرام به این ایدی بفرستین

گلم میخاستم بدونم شرایط شهر و مردمش چطوریه

از چه نظر؟ از نظر وسعت تقریبا شهر کوچیک محسوب میشه 

پاساژ و چند تا خیابان هم داره برای خرید از نظر مراکز تفریحی چند تا پارک داره که یکیش خیلی بزرگه 

ی شهر بازی کوچیک هم داره ، مردمش هم خب همه جا آدم خوب و بد داره نمیتونم قطعی راجبش صحبت کنم 

ادمای خیلی خوب دیدم بدم دیدم 😅 از نظر رعایت حجاب که بالاتر گفتن من خیلی ها رو دیدم  بدون شال تو خیابون بودن دیگه مثل ۲۰ سال پیش نیست اصلا 

غریب پسند هستن یا نه؟ مدارس و اجاره خونه اش چطوره

مدارس خوبی داره تقریبا البته من از مدارس خاصش اطلاع دارم در این مورد باید تحقیق کنید 

اجاره خونه هاش نسبت به خونه ها من فکر میکنم زیاده تو دیوار هست سرچ کنید قیمت ها اونجا هست