2752
2734

دارم دق میکنم 

دارم متلاشی میشم.

دارم میمیرم....

مرگ خوبه 

دارم نابود میشم....

دوهفتس ک مردمک چشای قشنگش بعضی وقتا میلرزه....

پیش دوتا پرفسور چشم پزشک بردمش گفتن چشاش کاملا سالمه...

بردمش متخصص مغزواعصاب دکتر گقت باید از سرش MRiبگیریم ک مطمئن بشیم چیزیش نیست....

پس فردا قراره ام ار ا رو انجام بدیم...

جگرگوشم دختر قشنگ دوماهم قراره بیهوش شه ‌‌

برای دل بیقرازم دعا کنید التماستون میکنم از خدا بخاین دختر دسته گلم سالم باشه.

چ دعایی حاجت میده قطعا؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا برام دعا کنید که خدا گرم تر و محکم تر از همیشه بغلم کنه، جوری که یهو به خودم بیام و بگم« دیدیییی خدا بغلم کرده این دقیقا بغل خداست!» 🥺❤️براتون صلوات میفرستم☘️

لطفا برام دعا کنید که خدا گرم تر و محکم تر از همیشه بغلم کنه، جوری که یهو به خودم بیام و بگم« دیدیییی خدا بغلم کرده این دقیقا بغل خداست!» 🥺❤️براتون صلوات میفرستم☘️
2731

برا سلامتیش ایت الکرسی خوندم براش چله سوره حشر یا حدیث کسا بخون انشالله خدا شفاش میده

تقصیر من نیست که !!تو من زن افریدی !یه مادر که همه زندگیش فدای بچه هاش کلی درد میکشه کلی سختی تهشم فقط تا هفت سالگیش حق من .یه خواهر که همیشه دلسوز برادراش و زندگی خواهرش .یه دختر که همیشه نگران حال پدر مادر .یه همسر که با همه ناسازگاری بازم موقع خواب ایت الکرسی میخونه برا سلامتی مردش فوت میکنه به صورتش .ودراخر یه زن که پیر شده ودلش هزار تیکست .شکرت خدا