2733
2734

بچها تاریخ زایمانم هجدهم بود ولی چون قندم بالابود دکتر گفت فردا ۱۲شب برم بیمارستان.سه بارتاحالامعاینم کرده اصلا دهانه رحمم باز نشده. میخاد طبیعی زایمانم کنه پس چطوری وقتی باز نشده؟ 

آمپول فشار میزنن عزیزم الهی بسلامتی زایمان کنی برای ما اقدامی ها دعا کن

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بسلامتی چرا سزارین نمیکنه؟

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.

قدت بلنده قلبک جون؟

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

بهت آمپول فشار میزنند.

امشب به نیت زایمان راحت، سوره انشقاق بخون. خیلی کمک می‌کنه.

انشالله زایمان راحتی داشته باشی و سلامتی بغلش بگیری فندق رو🥰🥰🥰

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃

انشالله ب راحتی زایمان کنی و بچت بسلامتی بیاد بغلت

میگن زن موقع زایمان دعاش زودتر میگیره میشه اگ راضی هستی موقع زایمانت برام دعا کنی از ته دل برام دعا کنی ک خیروصلاح باشه و منم زودی مامان شم و بچم سلامت باشه

خدایاشکرت ک هوامو داری😍

اونجور امپول فشار میزنن وهمش معاینه میکنن اذیت میشی تا اونموقع پله بالا پایین کن حرکتایی که باعث باز شدن دهانه رحم میشه انجام بده ببین کسایی که تجربه دارن چیکار کردن چیا خوردن.انشالله زایمان راحتی داشته باشی و نی نی رو سالم وسلامت بغل بگیری 

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ(خدایا غیر از تو، من کیو دارم....؟) ممنون میشم واسه سلامتی ❤ نی نیم ❤صلوات بفرستین🙏عکس پروفایلمو عوض نکردم چون با اینکه سخت بود ولی دلم واسه لحظه به لحظه بارداریم تنگ شده🤰 👈👶🤱
ممنون فداتشم خدا حاجت قلبیتو بده و به زودی خبر بارداریتو بدی ان شالله

فدات گلم ...استطخدوس دم کن بخور با آرامش برو بیمارستان چه لحظه قشنگی من یکبار تجربش کردم خدا نگاهم کنه دومین بار مادر بشم 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2706