2752
2734
عنوان

کسی هست واکسن بچه هاشو نزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2394 بازدید | 83 پست
من زدم دلیلت چیه؟ تا حالا روش فکر نکرده بودم که نزنم واکسنشو میترسم😐

دلیلی ندارم عزیزم 

برام سواله

عزیز دل ❤️ میدونی نوع پوشش شما برای امام زمان مهمه ؟؟ این یعنی اینکه شما برای امام زمان مهم هستی ، میدونی امام زمان هر روز برای گناهان ما اشک میریزه و از خدا میخواد که مارو ببخشه ولی ما همچنان در حال تکرار گناهیم ؟؟؟😞😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه حتمااا باید بزنی واکسن رو ،،به حرف یه عده دیوانه که همیشههه ساز مخالف با علم میزنن گوش نده و به بچه ات ظلم نکن

قدیم مرگ و میر بچه ها خیلیبییی  زیاد بود الان  ولی خیلی کم شده ،همه اش به خاطر همبن واکسن ها  هستش

قدیم فلج زیاد بود الان قطره فلج اطفال جلوی فلج شدن بچه ها رو گرفته

خاله بابام یه چشمش کوره ،،مامان بزرگم میگفت بچگیاش ابله مرغون دراورده بود و خدا رحم کرد که زنده موند اما ابله از چشمش دراومده بود و یه چشمش کامل کور شده و انگار تخلیه اس 

مامان بزرگم میگفت خیلی از بچه ها از ابله و سرخک مبمردن و آبله ها اندازه یه نخود گنده بوده ،اما الان به لطف واکسن ابله و سرخک در حد خیلیییی خیلبیی خفیف میگیرن بچه ها  و بچه ای کور نمیشه و نمیمیره

2731
مطمئنی نزده ؟؟؟ حال بچه خوبه خدایی نکرده مریض نشده ؟؟  فقط یه بچه دارن ؟؟

بله هیچکدوم را نزده

اتفاقی هم برای بچه هاش نیفتاده به ظاهر و حالشون خیلی خوبه دوتا داره 

تو باطن زندگیشون نیستم خبر ندارم مریضی خاصی دارن یا نه 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
من میترسم نزنم.از قدیم واکسن میزدن برامون مجبورم اعتماد کنم.

منم گیر کردم بین دوراهی

عزیز دل ❤️ میدونی نوع پوشش شما برای امام زمان مهمه ؟؟ این یعنی اینکه شما برای امام زمان مهم هستی ، میدونی امام زمان هر روز برای گناهان ما اشک میریزه و از خدا میخواد که مارو ببخشه ولی ما همچنان در حال تکرار گناهیم ؟؟؟😞😞😞

بله عزیزم من چندتا مادرا میشناسم که واکسن نمیزنن،یکیشون که روی اورده بود بود به خرافات یکیشونم تحت تاثیربود که اینا بعدا عوارض بدی داره و نمیزنه

ولی درکل واکسن یعنی مصونیت

حالا مصونیت ازچی؟ازاینکه بعضی بیماری ها درسته درحال حذف شدن وریشه کن شدنه ولی چون در کشورای همسایه این بیماری گزارش شده و مسافرت و مهاجرت ها هست امکان انتقال ویروس و بیماری بالا میره

اره عزیزم. دوست من واسه بچه هاش نزد همسرش دکتر طب هستش واسه هیچکدوم از بچه هاش نزده هزار ماشاالله بچه هاشم قوین 

پول میداد ب بهداشت اونم تو سیستم ثبت می‌کرد 

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیزم. دوست من واسه بچه هاش نزد همسرش دکتر طب هستش واسه هیچکدوم از بچه هاش نزده هزار ماشاال ...

فردا پس فردا خدایی نکرده بچه هاش ابله یا سرخک بگیرن ،وقتی بچه هاش صورت و بدنشون پر چال و چول شد و از شدت تب و مریضی دور از جون تا پای مرگ رفتن به اشتباهش پی میبره 

اطرافمان نه ولی پیج طب سنتی دارم آقاهه واکسن دو تا بچه هایش نزده دخترش فقط بدو تولد 

پسرش چون تو خونه به دنیا اومده همونم نزده یه مدت گیر بود شناسنامه نداشت الان نمی‌دونم تونست شناسنامه دار بشه یا نه

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
دختر من به صلاحدید دکتر واکسن سیاه سرفه ۶ ماهگی وفکر کنم ۱۸ ماهگی رو نزده همیشه عذاب وجدان دارم بابت ...

عزیزم نگران نباش

خدایی نکرده مشکلی داشته ؟؟