2737
2734

دخترم شانزده ماه‌و نیم ش هست دو بار داخل مطب سعی کردیم موقع گذاشتن گیره ها بیدار می‌شد و گریه می کرد یه بار بیمارستان امیر کلا بابل بردیم آنقدر فضاش کثیف بود بچه هم نخوابید نشد 

من مازندران هستم خواستم ببینم جایی اگه میشناسبد که وارد هستن بهم معرفی کنید برم اونجا 

خیلی به سرش حساسه گیر ه سر هم براش بزور میزنم چه برسی اون گیره های بزرگ نوار مغز از خواب بیدارش می کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دارو میدن.. باید وایسی خوابش عمیق بشه.. 

اگر توانستید به مگس ها بفهمانید که گل از زباله  بهتر است، می توانید به خائنین ممکلت بفهمانید کشور، از ثروت بهتر است...🙌
خیره زیاد میشه دکترا گفتن یه چک بشه خیالمون راحت بشه 

عزیزم ایشالله که چیزی نیست. خدا خودش مراقب همه ی بچه ها باشه.

بزن باران به نام هرچه خوبیست / به زیر آوارگاه پای کوبیست / مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 

انشاالله مشکل خاصی نباشه عزیزم و دردونه تون همیشه سلامت باشه و زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه... 

با مشورت چند دکتر خوب، داروی خواب آور بدید، البته اگر تاثیری روی نتیجه آزمایش نمیذاره

2738
انشاالله مشکل خاصی نباشه عزیزم و دردونه تون همیشه سلامت باشه و زیر سایه پدر و مادرش بزرگ بشه...  ...

داخل مطب دارو دادن ساعت پنج صبح هم بیدارش کرده بودم خیلی هم خواب داشت ولی باز بیدار شد

دادم ولی بیدار شد بیمارستان میگن داروش قوی تر هست ولی فضاش آنقدر بد بود یعنی وحشتناک کثیف

والا پسر من دارو خورد.. خوابش عمیق نشده بود رفتم داخل بیدار شد... 

اومدم سالن خوابش عمیق شد.. نوار رو گرفتن.. 

تا دو روز گیج خواب بود. 

اگر توانستید به مگس ها بفهمانید که گل از زباله  بهتر است، می توانید به خائنین ممکلت بفهمانید کشور، از ثروت بهتر است...🙌
2706