2737
2739

سلام دوستان امیدوارم حالتون عالی باشه از اونجایی که همیشه مشکلاتم رو اینجا گفتم و به لطف شما جواب گرفتم خواستم یه چیزی رو باهاتون درمیون بذارم. یک و نیم سال پیش ما به خونه‌ای که الان هستیم اسباب کشی کردیم و طبقه اول هستیم و از ساکن طبقه چهارم هیچ خبری نبود و هیچ کس زندگی نمی کرد. تا اینکه اوایل تابستون اومدن و انگار قبلا هم بودن و سه سال بود که واحدشون رو رها کرده بودن و رفته بودن. از موقعی که اومدن پول شارژ نمی دن و رفت و آمد های زیادی دارن و در آسانسور واحد ما بسته نمی شد و طبقه سوم و چهارم به ما گفتن چند وقت پیش طبقه دوم که مدیر ساختمونه اومد و گفت مشکل شما نیست مشکل از آسانسوره اما این همسایه حالیش نبود یه بار زنی که تنها ساکن طبقه چهارم اومد داد و بیداد کرد و بعد چند وقت بعد دخترش وقتی مامانم به گربه بالا دیوار غذا داد یهو این اومد و گفت من از گربه می ترسم چون توی کوچه بود ما هم نفهمیدیم کیه اومد داخل شروع کرد غر غر کردن و معمولی حرف زدن و گفت دختر طبقه چهارم و قبلا خودش ساکن اونجا بوده. یهو داد زد و اسم ما رو به اسم ماشینمون صدا زد و گفت به شوهرت بگو کج پارک نکنه مامانم از پنجره خم شد گفت ببخشید ماشین دیشب باتریش خراب شد همسایه ها کمک کردن هولش دادن داخل شروع کرد داد و بی داد که دیگه حق ندارین به گربه ها غذا بدین با اینکه مامان من بیرون خونه غذا میده و با همسایه دیگه که باهاشون صمیمین و وسط حیاط غذا میده هیچی بهش نمیگن یهو داد زد و هرچی دهنش اومد گفت که آسانسور رو هم که باز می ذارین و این حرفا و داد و بیداد(اصلا داد هاش رو نمی تونم توصیف کنم)منم خم شدم گفتم مگه پول شارژ اینا میدی که حرف می زنی ولی این دهنش بسته نمی شد در این حد که مامانش پرید بیرون دستش رو کشید به زور و برد و توی راه هم یه لگد به ماشین ما زد و رفت و توی طبقه خودشون و خونه خودشون تا نیم ساعت داشت عربده می زد من واقعا حالم گرفته بود و ترسیده بودم و ناراحت و خیلی گریه می کردم ولی یه سفر یو هفته‌ای رفتم و مامانم سعی کرد ترسم رو برداره یکم بهتر بودم تا اینکه دیروز بعد یک ماه دیدمشون اصلا چهرشون عجیبه سر تا پا همشون مشکی میپوشن و فوق العاده محجبن ولی آرایش غلیظ می کنن و سرمه می کشن و چشماشون فوق‌العاده درسته. اصلا وقتی میبینمشون حالم بد میشه و قلبم سنگین میشه همسایه طبقه دوم که مدیر ساختمونه میگه کلا روانین و دست خودشون نیست بیخیال شو ولی من همش به این فکر می کنم یا اونا باید برن یا ما باید بریم که حالم خوب بشه و اصلا حالم خوب نیست. منم که اصلا کسی رو نفرین نمی کنم عمیقا اون روز از دلم گذشت نفرین کنم ولی مامانم گفت نکن به خودمون برمی گرده و حالا دارن خونشون رو برای مراسم مذهبی آماده می کنن ولی من دلم شکسته و حالشون نمی کنم و به خدا واگذارشون می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا بزنه کمر همسایه بد مردم ازار حق دلری درکت میکنم باید ناراحت باشی بهتره یه مدت بیخیال شی اصلا بهشون فکر نکنی چون خودت اذیت میشی اینجوری تو میگی بی ابرو هستن شده تا اونجایید باهاتون کل بندازن پس بیخیال باش

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
2728

اینجور مواقع دهن به دهن نزارید اول به مدیر ساختمان بگید اگر ترتیب اثر نداد شکایت کنید، شکایتم اصلا کاری نداره میری دفتر قضایی میگی مشکلتو اوکی میشه، یه روز میخوانش کلانتری حساب کار دستش میاد 

جالبه چند وقت پیش یکی از کاربرا تاپیک زده بود همسایمون غذا میده گربه ها من بدم میاد و میترسم😂فکر کنم همین همسایتون بود

اِگِگِگِگگگگ عَبِ زی✈️.     شما مخالف میکنید و من قار قار میشنوم، شما بی ادبی میکنید و من قار قار میشنوم، شما دشمنی میکنید و من قار قار میشنوم🙆🏻‍♀️
2740

درکت میکنم حق باهاته ولی چه میشه کرد اگه مستاجر بود یه حرفی ولی وقتی خونه خودشونه خییلی بده

منم از همسایه دیوار به دیوارمون شاکیم و همسایه روبروییم همش جلو در پارکینگمون پارک میکنن ماهم چیزی نمیگیم خودشونم درک ندارن !کوچمون شلوغه بچه هاشون ولن تو خیابون دعا میکنم هم ما و هم شما از این خونه ها بریم راحت بشیم چون ماکه همسایه هامون تا ابد هستن مگه مابریم

درکت میکنم حق باهاته ولی چه میشه کرد اگه مستاجر بود یه حرفی ولی وقتی خونه خودشونه خییلی بده منم از ...

مرسی بابت همدردی عزیزم منم از خدا برات آرامش می خوام و بری جایی که لایقش هستی و زندگیت پر از آرامش باشه

حق روبهت میدم عزیزم دچار اضطراب شدی وقتی دیدشون انگار مجسمه دیدی چند تا نفس عمیق بکش و رات روکج کن ک ...

مرسی عزیزم همه بهم همین رو میگن ولی سخته یکم گاهی فکر می کنم شاید من زندگی رو سخت گرفتم ولی تازگیا فکر می کنم دور از جون همتون مردم رفته رفته بی درک تر و سنگ دل تر میشن

یکم زیادی حساس شدی گلی همه جا مشکلات اینجوری هست حالا کمتر و بیشتر  طبیعی نیست اینقدر حالت بد ...

آره عزیزم خودمم می دونم عادی نیست ولی انگار انرژی منفی زندگیم رو گرفته

خدا بزنه کمر همسایه بد مردم ازار حق دلری درکت میکنم باید ناراحت باشی بهتره یه مدت بیخیال شی اصلا بهش ...

آره دقیقا خودمم به خدا واگذارشون کردم الانم متوجهشون نیستم ولی تا چشم بهشون میفتم حالم بد میشه

عزیزم واقعا خدا صبر و تحملت بده ... همسایه بد واقعا سخته... ان شاالله که درست بشن

امیدارم از اون روز خیلی آروم میره میاد ولی من حس خوبی ندارم نسبت بهشون صاحبخونه ما هم که قبلا خودش جای ما بوده میگه اینا همینن و همسایه بالایی ما هم میگه کلا بی آبرو هستن ولی ته دلم همش میگم کاش برای همیشه برن یا ما بریم ولی می ترسم باز از این همسایه ها باشه جایی

2706