2733
2734
عنوان

تروخدا صورت بچه کسی رو بوس نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 563 بازدید | 46 پست
بچم پنج ماهشه چیکارکنم  رک میگمم ناراحت میشن شوهرمم میگه زشته نگو اینطوری 😔

کاردرستی میکنی عزیزم بگو 

میدونی هزارتا مریضی ممکنه انتقال بدن خیلیا تبخال دارن و هنوز پنهانه خیلیا افت دارن اصلا نفس ادم بزرگ انقد نزدیک برابچه خوب نیست چرا اینجورین مردم میخوان بگن چی ک بوس میکنن 

من حتی میگم دست پسرمم نبوسید چون مدام دستاش تودهنشه چارماهشه 

جلوخودشونم اگه ببوسن پامیشم دستاشو میشورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتر کسی دست نزنه بهش  بغلش میکنن پشتشو نمیگیرن  صورت ولب بچه رو بوس میکنن ترجیح میدم ب ...

کارت درسته لحظه ای شک نکن ب حرف اینا ک میگن نارتحت میشه طرف ذره ای حتی فکرم نکن

کاردرستی میکنی عزیزم بگو  میدونی هزارتا مریضی ممکنه انتقال بدن خیلیا تبخال دارن و هنوز پنهانه ...

والا بخدا همش مراقبم اخرشم اینطوری میکنن 

من مهیچی نگفتم حتی نگفتم شما بوسیدید میشورمش 

گفتم الان غذا دادم صورتش کثیفه بشورمش

2731

با تاپیکت یه حس خیلی بد گرفتم 

من همه بچه هارو دوس دارم ینی بچه میبینم غش میکنم براش

بغلش میکنم بوسش میکنم میچسبونمش به خودم بوش میکنم (بچه ۱ سال به بالا رو میگم)

حس کردم مامانای اونا هم اینجوری راجب من فک میکنن🤕💔ولی من فقط دوسشون دارم میمیرم براشون

بیر دونیا اینسان،بیر اینسان دونیام،جانیوی ییم نیمام🙂♥قاشلارین اوخدی سنین،عاشیقین چوخدی سنین،من سنی چوخ سویرم،خبرین یوخدو سنین💛اولدوز گلیب آی اولماز،بهار گلیب یای اولماز،نجیب‌لرین ایچینده هچکس سنه تای اولماز💚ساولان یلی اَسدی،شختسی منی کسدی،ساغ گوزوم سنه قوربان،سول گوزوم منه بسدی💙بیر یوواسیز قوشا دونسم،گوزدن آخان‌ یاشا دونسم،انتظاردان داشا دونسم یاتدان چخاتمارام سنی🧡قزل گولم در منی،مخمل اوسته سر منی،الله اوزو شاهیدی چوخ ایستیرم من سنی💖سن منیم جیرانیم من سنین حیرانین ♡nimam:) 1402//6/25

من حوصله بچه کسی ندارم ک بوسش کنم ولی دست بچه میبوسم  مامان بچه ک کلی خوشحال میشه تشکر میکنه

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
والا بخدا همش مراقبم اخرشم اینطوری میکنن  من مهیچی نگفتم حتی نگفتم شما بوسیدید میشورمش  ...

حای نیاز نبود توضیح بدی دقیقا باید میذاشتی ماوجه بش بخاطربوس اون شستی 

الان اون کاربرمیاد میگه ازبیشعوریه 

ولی بنظرمن اون شخص ک نوزادو میبوسه ی بیشعور تمام قده نه منکه مواظب بچمم 

با تاپیکت یه حس خیلی بد گرفتم  من همه بچه هارو دوس دارم ینی بچه میبینم غش میکنم براش بغلش میک ...

عزیزم بچه من نوزاده منم نمیگم کسی بغلش نکنه خودمم عاشق بچه هام ولی خدا وکیلی از بیرون اومده دستاشو نشسته بچرو بغل میکنه دستشومیگیره صورتشو. بوس میکنه من از بیرون میام تا دوش نگیرم به بچه خودم شیر نمیدم حس بد نگیر