2733
2734
عنوان

سونو ان تی تورو خدا بیاین😔

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 42 پست
هی دکتر بهم نشون میداد میگف ببین اینور چه ضخیم تر از اونوره کلی بهم استرس داد

عجب دکتر بیشوری میتونست حداقل آنقدر پیاز داغش و زیاد نکنه

آقا بی جوابم نذاشت ...۵محرم بی بی چک ام مثبت شد🥺🥺🥰🥰یا ابوالفضل تا عمر دارم شرمنده اتم ...❤️از ته دلم برای همه چشم انتظار ها دعا میکنم...میشه دعا کنید نی نی و سالم و به وقتش بغل کنم ..ممنون... خدایا شکرت بخاطروجود دوقلو هام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا دیشب از گریه نخابیدم دعا کنین واسم

الهی دورت بگردم میدونم حق داری درکت میکنم ..از ته دلم دعا میکنم سلامت سلامت باشه ...مطمئن باش هیچی نیست بهت قول میدم 😘🫂🤲🌱

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
چند هفته رفتی ان تی عزیزم؟

من دوازده هفته رفتم ...یازده هفته و شیش روزم بود طبق پریود ...اما با سونو میشد یازده هفته و سه روز

آقا بی جوابم نذاشت ...۵محرم بی بی چک ام مثبت شد🥺🥺🥰🥰یا ابوالفضل تا عمر دارم شرمنده اتم ...❤️از ته دلم برای همه چشم انتظار ها دعا میکنم...میشه دعا کنید نی نی و سالم و به وقتش بغل کنم ..ممنون... خدایا شکرت بخاطروجود دوقلو هام
2731
2740

نترس منم برای دخترم رفتم آمینوسنتز هیچیم نبود الان خیلی معمولا ریسک ها رو بالامیزنن فقط اگه تهرانی برو حنطوش زاده برای آمینوسنتز  احتمالا سقطش صفره کارش عالیه مطمئن باش هیچی نیس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگرخدارا نشناسیم دعاهم کنیم مستجاب نمی شود چون خدا را نشناختیم
گف اکوی قلب جنینم باید بری ممکنه مشکل قلبی باشه

توکل به خدا انشاالله هیچی نمیشه...خودتو نترسون عزیزم

خداروشکر مشکلی نداشتی.واسه منم دعا کن🙏

انشاالله به حق حضرت ابوالفضل هیچی نمیشه ...هر وقت خواستی وارد مطب دکتر و سونو گرافی بشی بگو توکل به خدا ...خودش همه چی و حل می‌کنه واست

انشاالله به حق حضرت ابوالفضل هیچی نمیشه ...هر وقت خواستی وارد مطب دکتر و سونو گرافی بشی بگو توکل به ...

ممنون عزیزم این دکتر دیگه که رفتم خیلی تجربه ش بالاتره و کارشو خیلیا قبول دارن اصلا هیچی نگفت ک مشکل داره وقتی گفتم دکتر قبلی اینجوری گفته گف اون اشتبا کرده و تجربه ش کم بوده وگرنه بچه سالمه و اینجور مشکلی من نمیبینم.دیگه توکل به خدا انشاالله همینجوری باشه که گفته🙏

من دوازده هفته رفتم ...یازده هفته و شیش روزم بود طبق پریود ...اما با سونو میشد یازده هفته و سه روز

عزیزم جنسیت نی نی ایت رو میدونی؟؟؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه امضام رودیدی واسه اینکه رنگش آبی بمونه دعا کنید نذر کردم بچم صحیح وسالم باشه وپسر باشه اسمش رو بزارم محمدحسین هر کی دعا کرد به حاجتم برسم بهم بگه منم براش آیة الکرسی بخونم من به دعای نی نی سایتیا اعتقاد دارم الهم عجل لولیک الفرج 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2706