2752
2734
وای بعضی خاهر شوهرا واقعا پایه و اساس زندگیتو خراب میکنن البته اینکه شوهرت هم مقصره به حرف بقیه گوش ...

جدی میگی؟ اخه خیلی ترسیدم گفتم نکنه نباید به روش میاوردم اما دیدم دیگه جایی برای حرمت باقی نذاشته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی میگی؟ اخه خیلی ترسیدم گفتم نکنه نباید به روش میاوردم اما دیدم دیگه جایی برای حرمت باقی نذاشته

اشتباه منو نکن من تو زندگی گذشتم ساکت موندم هیچی نگفتم همه رفتاراشو بجون خریدم تهش بهم تهمت هرزه بودن زد تهش باباش به مامانم گفت دخترت با یه پسر دیگه رابطه داره چون فقط چون یه شب تا ۴ صبح بیدار بودم این تهمتو زدن بهم حالا تو که خوبی زندگیت جداس ازشون میتونی شوهرتو رام کنی یجوری رامش کن حتما قلقشو بلد شدی تو این چنسال زندگی

2731

اگه شوهرت غد ویه دنده باشه .بد پیش رفتی .اگه از دعواتون خیلی نگذشته قهر نکن سر سنگین باش ولی قهر نکن.

چون مردای غد ولجباز اگه باهاشون لج کنی بدتر میکنن.

اینو یادت باشه هر وقت خواستی از دیگران انتقاد کنی باید با خوبی اول دوتا حسناشونو بگی بعد یه انتقاد کنی

ببین خواهرش چیزی بهش گفته و اینم مثل بمب منتطر جرقه بوده، شما به دل نگیر .احتمالا اتفاقی افتاده که نگران خانواده..  منم چیزی خانوادم بگن پر انرژی منفی میشم و از رفتارم همسرم میگه چیزی شده اتفاقی افتاده خواهرت چیزی گفته

اشتباه منو نکن من تو زندگی گذشتم ساکت موندم هیچی نگفتم همه رفتاراشو بجون خریدم تهش بهم تهمت هرزه بود ...

عزیزم ناراحت شدم برای شما هم.. چه قلقی؟ یک ادم احمق که قدرت تحلیل نداره فقط دهن بقیه رو نگاه میکنه که چی میگن. ضمنا خیلی توهین‌های بدی بمن کرد 

عزیزم ناراحت شدم برای شما هم.. چه قلقی؟ یک ادم احمق که قدرت تحلیل نداره فقط دهن بقیه رو نگاه میکنه ک ...

چیزی از پدرشوهر و مادرشوهرت نگفتی اونام اذیتت میکنن؟ اگه تورو دوسدارن پیششون بگو که دخترشون داره شوهرتو خراب میکنه کاری میکنه بینتون بد بشه اخه بعضی مادرشوهرا خیلی عروسشونو دوسدارن

چیزی از پدرشوهر و مادرشوهرت نگفتی اونام اذیتت میکنن؟ اگه تورو دوسدارن پیششون بگو که دخترشون داره شوه ...

پدر شوهرم که تو باغ نیست تا بخوام پشت تلفن متوجهش کنم همه خواهر شوهرام دورش جمع شدن چون تو یه خونه هستن. مادرشوهرم ظاهرا خوبه. 

پدر شوهرم که تو باغ نیست تا بخوام پشت تلفن متوجهش کنم همه خواهر شوهرام دورش جمع شدن چون تو یه خونه ه ...

اها پس هرچی ناراحتی میکشی بخاطر خاهر شوهراته عجب خب تو با مادرشوهرت حرف بزن بنظرم شاید با پسرش حرف زد درست شد به حرف مامانش گوش میده؟ خیلی بده همش دارم از خودم مثال میزنم ولی من اگه مشکلی داشتم به مامان باباش میگفتم چون همیشه حق با من بود بخاطر همین پسرشونو دعوا میکردن اندکی بهتر میشد توام اینکارو بکن ببین جواب میده یا نه

اگه شوهرت غد ویه دنده باشه .بد پیش رفتی .اگه از دعواتون خیلی نگذشته قهر نکن سر سنگین باش ولی قهر نکن ...

قربونت برم میگم جلوی دخترم بمن گفت برو گمشو باید بگی گه خوردم؟ من که ده روز سرسنگین بودم ولی شوهرم مثل اینکه تازه طلبکارم بود

عزیزم ناراحت شدم برای شما هم.. چه قلقی؟ یک ادم احمق که قدرت تحلیل نداره فقط دهن بقیه رو نگاه میکنه ک ...

با خواهرشوهرت صحبت کن بگو دلیلی ندارد گلایه برادرت رو پیش همسر من بکنی و من اخلاقش رو از چشم تو میبینم و دفعه بعد کوتاه نمیام 

البته اینم بگم به قول خودت شوهرت باید قدرت تحلیل داشته باشه وگرنه این هم درست کنی فردا مثلا دوسش چیزی بگه یا مثلا از بدی زن گرفتن بگه باز علیه تو جبهه میگیره 

همیشه توی آسمون، از یه ارتفاعی به بعد،ابری وجود ندارد، پس اگه آسمون دلت ابری شد،با ابرا نجنگ! فقط کمی اوج بگیر.
اها پس هرچی ناراحتی میکشی بخاطر خاهر شوهراته عجب خب تو با مادرشوهرت حرف بزن بنظرم شاید با پسرش حرف ز ...

نمیدونم واقعا. چون از طرفی از شوهرم ناراحتم که خودش عقلش انقدر کمه از طرف دیگه هم به مادرشوهرم بگم قطعا به دختراش میگه و  خواهرشوهرام خوشحال میشن که انقدر برادرشون رو خوب میتونن کنترل کنن و یک نقطه ضعف برای ایندم میشه 

با خواهرشوهرت صحبت کن بگو دلیلی ندارد گلایه برادرت رو پیش همسر من بکنی و من اخلاقش رو از چشم تو میبی ...

حرفاتو دوست داشتم.گزینه خوبیه.  بگم کوتاه نمیام یعنی چکار کنم مثلا؟ چون میدونم خواهرا با هم تبانی میکنن که شوهرم رو پر کنن

2706