2737
2739

دخترم شکمش خیلی ورم میکنه روزی دوبار دفع داره موقع ادرار گریه میکنه بردم دکتر گفت عفونته ازمایش گرفت عفونت نداشت حالا دوستم میگفت این بچه یبوست داره ک انقد شکمش سفته و ورم داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

روزی دوبار میکنه خب چه شکلیه مدفوعش؟شله دیگه اون سنی اگه واسه دخترتم شل و ابکیه که یبوست نمیشه

بچه نفخ داره که ورم میکنه و گریه میکنه ببر دکتر داروی دل درد میده 

پسرم زندگیم ❤

بستگی به حجم شیری که میخوره و مقدار چرب یا ابکی بودن شیر خودتون داره و البته‌ هر بچه یه مدل متفاوته واقعا  

من بچم روزی ۱۱ بار پوشک کثیف میکرد یعنی هر بار شیر میخورد 😩 

دکتر میگفت طبیعیه بچه خواهرم هم روزی یکبار میگفت طبیعیه 

هر دو هم خوب وزن میگرفتن 

دل درد و نفخ بچه درد اوره براش و بچه بیقراری و گریه داره که باید دارو بخوره 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
طفل معصوم ببر دکتر مشکل نفخ داره شکمش ورم داره 

بردم دکتر اولیه فوق تخصص دایمیتکون نوشت دومی بردم گفت دایمیتیکون مال شش ماهه نده بهش یه چی دیگه نوشت براش ولی هیچکدوم تاثیر نداشتن حالا گفتم ببرم سونوگرافی ولی دوستم میگفت یبوسته چون دفع نداره با اینکه شیر خودمو میخوره  

بستگی به حجم شیری که میخوره و مقدار چرب یا ابکی بودن شیر خودتون داره و البته‌ هر بچه یه مدل متفاوته ...

خیلی اذیت میشه بخدا بیست روزه طفلک هی درد میکشه میگفتن پوشکه نمیسازه عوض کردم گفتن نه پمادشو عوض کن کردم باز بردم دکتر گفت عفونت ادراریه باز ازمایش داد نبود با ادرار یه جاییش درد میگیره انگار

روزی دوبار میکنه خب چه شکلیه مدفوعش؟شله دیگه اون سنی اگه واسه دخترتم شل و ابکیه که یبوست نمیشه بچه ...

همون زرد رنگه ن شله ن ابکی  دارو دادن میدم بهش فایده نداره فقط دیروز خودم زیره دم کردم دادم خوابید یعنی راحت راحت بود ولی باز امشب شکمش سفت شد گل محمدی گفتن دم کن بده بهش 

خیلی اذیت میشه بخدا بیست روزه طفلک هی درد میکشه میگفتن پوشکه نمیسازه عوض کردم گفتن نه پمادشو عوض کن ...

کولیک داره عزیزم 

چیز عجیبی نیست بچه های باکتری های مفید رودشون کمه برای هضم و دفع مشکل دارن 

شما باید مراعات غذایی داشته باشی غذاهای نفاخ اصلا نخوری و به بچه هم شربت های مختلف میدن تا خوب بشه 

بچه من ۱۵ روزگی شروع شد و ۴۰ روزگی هم تمام شد خدا رو شکر 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2706