2733
2734

من یه همچین حسی دارم بعضی وقتا باهاش حرف زدم و اشک ریختم و فکر کردم بینمون ارتباط برقرار شده و حاجتم رو گرفتم بعد یهو میبینم نه همش فکر و خیال خودمه باز انگار با دل شکسته یه قدم ازش دور میشم  

یه دردی رو دارم میکشم که خیلی زجراوره  بعضیا میگن خدا داره امتحانت میکنه یا هر کسی رو دوست داره بیشتر بهش غم میده و برات جبران میکنه ولی خودم احساس میکنم ازش خیلی دورم طوری که صدام بهش نمیرسه بغض داره خفم میکنه ولی هر چی گریه میکنم دلم باز نمیشه 

تو رو خدا برای آرامشم و براورده شدن حاجتم صلوات مهمونم کنید منم براتون صلوات میفرستم

دخترم دلتنگتم😭💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام گله من 

ابجی من دقیقا حاله تو رو دادم ی دردی قلبمو جر داده و فقط منتظر معجزه ی خدام 

ولی ب همون خدایی ک زمین و زمان در اراده ی خودشه خدا صدای هممونو میشنوه خدا از رگ گردن ب ما نزدیک تره ، خدا از حال و هوای دله بندش خبر داره 

فقط دعا کن تا میتونی صداش بزن 

هر سب میخوابی تو خلوت شب باهاش حرف بزن با وضو برو تو رختخوابت و باهاش حرف بزن ، فک کن امام زمانت عج پیشته ، باهاش حرف بزن ازش نشونه بخواه ، اگ شک نکنی و با اعتماد ب الله اینکارا رو انجام بدی قسم مسخورم حاجت میگیری

منم‌گنهکار و ب دل عشق علمدار 💚 من از شلوار نود و پاره پوره رسیدم ب چادر ، فهمیدم چادر یادگار مادرم زهراست ، شاید تو تابستون گرمم بشه ولی می ارزه ب ی لبخند مهدی فاطمه س 💚 من با چادر هم همون دختر لاکچریه قبلی ام ، منتهی خودمو از چشمای هرز پوشوندم💚
سلام گله من  ابجی من دقیقا حاله تو رو دادم ی دردی قلبمو جر داده و فقط منتظر معجزه ی خدام  ...

@مرمرتنها    

گلم اینو بخون

منم‌گنهکار و ب دل عشق علمدار 💚 من از شلوار نود و پاره پوره رسیدم ب چادر ، فهمیدم چادر یادگار مادرم زهراست ، شاید تو تابستون گرمم بشه ولی می ارزه ب ی لبخند مهدی فاطمه س 💚 من با چادر هم همون دختر لاکچریه قبلی ام ، منتهی خودمو از چشمای هرز پوشوندم💚
@مرمرتنها     گلم اینو بخون

هفت ساله تنها و بی کس دارم بار سنگینی دوش میکشم که دیگه نمیتونم.

دارم با چشمای خیس برات می‌نویسم برام دعا کن دلم خیلی گرفته امروزخیلی تنها خیلی هسته م 

خدایا سپاسگزارم
هفت ساله تنها و بی کس دارم بار سنگینی دوش میکشم که دیگه نمیتونم. دارم با چشمای خیس برات می‌نویسم بر ...

ابجی خدا کسه بی کساست 

تو ب من بگو تا الان خنم یا چله چی برداشتی؟

2740

مگه میشه همه غما مال ما باشه چوون دوسمون داره؟؟؟ کلا دیگه بی حس شدم از بس همه ی اتفاقا بد از بچگی برام افتاده دیگه ته همه چی و دیدم

من... کو؟  مرا خبرنیست،، اگر مرا دیدی سلام برسان💔 سخته مامانتو و بچتو تو فاصله چهل روز از دست بدی... اگه تونستی واسه مامانم یه فاتحه بخون🙏🙏
نه عزیزم 

اینو بردار حاجترواییت تگم میکنی بشرطی ک امتحان نکنی اعتماد کنی و بگی خدایا میدونم حاجتم در این ختمه 

عزیزان اینو بخونین و حتما حتما اگه بدون امتحان کرد ، با باور قلبی بخونین یعنی بگین خدایا میدونم حاجتم در این نذره قسم میخورم حاجت میگیرین 

من خودم خواب دیدم سوره یاسین حاجت میده ، بعد چله گرفتم ، روزی یک مرتبه سوره مبارکه یاسین و میخوندم و هدیه میکردم ب یک یا چند شهید پاک و بزرگوارمون ، روز اخر فک کنم بود چیزی ک محال میدونستم اتفاق افتاد ، اصلا نباید ناامید بشین حتی چله ب روز آخر بکشه ، چون ایمان ب مهربونیای خداعه ک حاجت میده ، ناامیدی گناه کبیره هستش

چجوری چله بگیریم

سلام گله من 

ببین گلم تا ۴۰ روز هر روز سوره مبارکه یاسین و بخون اگ وضو بگیری و رو ب قبله بخونی خیلی عالیتره ولی اگ موقعیتش و نداشتی عیبی نداره سخت نگیر فداتشم خدا خیلی مهربونه قربونش برم 

بعد ک هر روز خوندی فک کن حاجت گرفتی بعد بشین شکرگذاری بنویس مثلا بنویس خدایا شکرت ک بچم سالمه ، خدایاشکرا ک خانوادم راضی شدن خدایا شکرت ک دارم ب خلقه خدا کمک میکنم  خدایا شکرت ک هیچ غمی ندارم و..... در کل هر آرزو حاجت یا فانتزی داری فکر کن همه چی و خدا برات اوکی کرد شکرشو بنویس چون هرچی بنویسی میشه و ی صلوات واس سلامتیه امام زمانمون عج بفرست و اون برگه رو ک نوشتی بذار لای قرآن ، تا ۴۰ روز نامه شکر گذاری و حتما بنویس و هر روز با صدای بلند برای خودت بخون و بذارش لای قرآن و دیگ ب حاجتت فک نکن چون داری شکر میکنی ک برآورده شد خودتو بنداز بغل خدای مهربونت 😍

اگ باور قلبی داشته باشی قسم میخورم خدا حاجتتو سریعترین زمان ممکن میده