2737
2739

سلام دیروز رفتم سونو عدد ان تی۲/۴بود امروز رفتم جای دیگه۲/۸نشون داد گفتن باید از جفت نمونه برداری کنی و جفتمم پایینه ترسیدم گفتم اول سلفری بدم اگه خدایی نکرده چیزی بود امینوسنتز میکنم.کسی بوده که ان تی بالا و مشکلی نباشه؟

من سه بار زایمان داشتم و پنج فرزند ازدست دادم و الان یه دختر گل دارم لطفا برای سلامتیش واینکه خدا یه داداش بهش بده دعاکنید.متشکرم 

تا۳ موردی نداره

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

دوتا بچه دارم از ایم چیزا سر در نمیارم اصلا نمیدونستم عدد ان تی مهمه واسه این یکی اصلا ان تی نرفتم

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا۳ موردی نداره

ای خواهر از بس دکترا امروز ترسوندنم تو مطب زارمیزدم بخدا 

من سه بار زایمان داشتم و پنج فرزند ازدست دادم و الان یه دختر گل دارم لطفا برای سلامتیش واینکه خدا یه داداش بهش بده دعاکنید.متشکرم 
2728
دوتا بچه دارم از ایم چیزا سر در نمیارم اصلا نمیدونستم عدد ان تی مهمه واسه این یکی اصلا ان تی نرفتم

خداروشکرکه سالمن برامنم دعاکن

ای خواهر از بس دکترا امروز ترسوندنم تو مطب زارمیزدم بخدا 

ابن آزمایشاحطاش بالاس سلفری بده مطمئن باش سالمه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

ان تی بچه من ۲/۹ بود آزمایش غربالگری هم ریسک سندروم داون رو خیلی بالا زده بود بعد از سه هفته استرس جواب آمنیوسنتز که اومد بچه م سالم بود

الانم ۵ سالشه کنارم خوابیده

تو هم اینقدر نگران نباش انشاالله که سالمه

از خود عالمی بخواه واز عالمی هیچ...
2740
خداروشکرکه سالمن برامنم دعاکن

چشم گلم نگران نباش استرس خوب نیست 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
ابن آزمایشاحطاش بالاس سلفری بده مطمئن باش سالمه

کدوم خطاش بالاس؟میخوام سلفری بدم ترسیدم از امینو اخه جفتم پایینه

ان تی بچه من ۲/۹ بود آزمایش غربالگری هم ریسک سندروم داون رو خیلی بالا زده بود بعد از سه هفته استرس ج ...

تروخدا دعاکن شنبه میرم سلفری 

آره ان تی بچه من ۲/۴ بود آمینو دادم خداروشکر گفت سالمه الانم یه گل پسر سه سالس ولی حتما آمینو بده

اخه الان میخواستن از جفت بگیرن جفتمم پایینه دهانه رحمم هم شله ترسیدم 

کدوم خطاش بالاس؟میخوام سلفری بدم ترسیدم از امینو اخه جفتم پایینه

اول فک کنم آمینوبعداگه خدایی نکرده مشکلی بودسلفری نمیدونم ولی بهترین مرکزوبرااین کارانتخاب کن

چرا از جفت برا من که از مایع دور جنین نمونه برداشتن

از من چون ریسکش بالا بود دکتر گفت حتما برو آمینو چون درصد خطاش نسبت به سل فری کمتره تقریبا صفره

از خود عالمی بخواه واز عالمی هیچ...

عزیزم جنسیت نی نی چیه؟

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35